ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бойовики попросили "гейропу" вписатися за них, щоб "хунта" дала грошей

Ватажки "ЛНР" і "ДНР" попросили лідерів ФРГ і Франції вплинути на Україну, щоб вона фінансувала окуповані озброєними найманцями та зрадниками території Донбасу
Depo.Луганськ
4 квітня 2015 23:09
ФОТО: depo.ua
Бойовики попросили "гейропу" вписатися за них, щоб "хунта" дала грошей
Ватажки "ЛНР" і "ДНР"

Про це повідомляють підконтрольні терористам сайти.

При цьому ватажки "ЛНР" і "ДНР" посилалися на мінські домовленості, які, як відомо, узгодив президент Росії Володимир Путін і, в тому числі, самі представники "ЛНР" і "ДНР". В домовленостях прописаний чіткий механізм того, як і на яких умовах виплата Україною пенсій і соцвиплат на окупованій нині частині Донбасу буде відновлена: роззброєння, виведення на територію Росії техніки і найманців, які звідти прибули на Донбас, передача під контроль Україні її ж державного кордону для повернення на Донбас українського правового поля.

У своєму зверненні до стран Европи терористи викривили суть підписаних в Мінську документів,  навіть не обіцяючи виконати вищеназвані умови для відновлення соцвиплат і пенсій громадянам. 

"Закликаємо лідерів Німеччини і Франції чинити політичний тиск на уряд України", - йдеться в зверненні ватажків, які вимагають фінансування без виконання своїх зобов'язань.