ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бойовики "ЛНР" запрошують збіднілих луганчан поїсти суші за київськими цінами (ФОТО)

В окупованому Луганську, жителі якого по декілька місяців не отримують пенсій та зарплат, бойовики утримують кафе, ціни в яких не відрізняються від вельми пристойних київських закладів
Depo.Луганськ
18 травня 2015 16:33
ФОТО: depo.ua
Бойовики "ЛНР" запрошують збіднілих луганчан поїсти суші за київськими цінами (ФОТО)
Бойовики "ЛНР" запрошують збіднілих луганчан поїсти суші за київськими цінами (ФОТО)

Фотографії з одного з таких кафе оприлюднили у соцмережі Вконтактє, повідомляє Донбас.depo.ua.

Так, у так званому кафе "рандеву" на кварталі Мирному окупанти пропонують луганчанам викласти приятойні суми за їжу та напої. Скуштувати перші страви можна в середньому за 40-50 грн.

Бойовики "ЛНР" запрошують збіднілих луганчан поїсти суші за київськими цінами (ФОТО) - фото 1

Популярні страви японської кухні, в тому числі суші, у бойовиків коштують не менше, ніж на території вільної України - щоб поласувати набором ролів в окупованому місті, луганчанам доведеться викласти від 160 грн.

Бойовики "ЛНР" запрошують збіднілих луганчан поїсти суші за київськими цінами (ФОТО) - фото 2

Окремий рол на одну персону теж не поступається в ціні аналогам з неокупованої території, теж саме можна сказати і про екзотичні суші, кожна з яких у окупантів коштує близько 35-40 грн.

Бойовики "ЛНР" запрошують збіднілих луганчан поїсти суші за київськими цінами (ФОТО) - фото 3

Окупанти навіть не постаралися надрукувати окреме меню для свого "кафе", і використали те, що залишилось від мирного життя в Луганську, заклеївши старі ціни білими наклейками.

Бойовики "ЛНР" запрошують збіднілих луганчан поїсти суші за київськими цінами (ФОТО) - фото 4

Така ж сама ситуація і з напоями - найдешевша порція кави у бойовиків коштує від 20 грн. Випити келих пива коштує близько 15 гривень, а бажаючим поласувати закусками до пінного напію доведеться викласти ще близько 50 гривень за порцію.

Бойовики "ЛНР" запрошують збіднілих луганчан поїсти суші за київськими цінами (ФОТО) - фото 5

Тим часом в так званих "народних" супермаркетах жителям Луганська пропонують зовсім інші "делікатеси" - днями соцмережі підірвала інформація про те, що в окупованому Луганську продають пріле капустне листя, яким зазвичай годують свиней.

Бойовики "ЛНР" запрошують збіднілих луганчан поїсти суші за київськими цінами (ФОТО) - фото 6

Тим часом більшість заходів розважального характеру, які працювали в Луганську до окупації, бойовики розграбували та перетворили на руїни. Прикладом цього може стати колись популярний серед луганської молоді клуб "Колізей", в якому до війни проходили численні вечірки, концерти, фестивалі з залученням українських та іноземних музикантів.

Бойовики "ЛНР" запрошують збіднілих луганчан поїсти суші за київськими цінами (ФОТО) - фото 7

Як повідомляв Донбас.depo.ua, в окупованому Луганську бойовики "ЛНР" відкрили ще один "оазіс руського міру" - на травненві свята жителі міста запросили відвідати кафе "Пєльмєні СРСР".