ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бойовики "ЛНР" вигнали ОБСЄ з пункту пропуску на кордоні з Росією

Бойовики "ЛНР" заборонили спостерігачам ОБСЄ перебувати на непідконтрольному Україні пункті пропуску на кордоні з Росією біля селища Вознесенівка на Луганщині

Depo.Луганськ
14 березня 2018 09:38
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

Зокрема, у пункті пропуску неподалік від Вознесенівки команда СММ бачила 4 автомобілі (3 з українськими номерними знаками і 1 — з російськими) у черзі на виїзд з України і ще 3 автомобілі (з українськими номерними знаками), які в'їхали в Україну.

"Через 7 хвилин перебування спостерігачів на пункті пропуску член "ЛНР" сказала їм залишити цей район", - йдеться у звіті.

Крім того, на залізничній станції "Червона Могила" біля Вознесенівки члени патруля Місії бачили близько 10 нерухомих залізничних вагонів, деякі з яких були з лісоматеріалами.

"Через 2 хвилини перебування спостерігачів на станції член "ЛНР" сказала їм залишити цей район", - зазначається у звіті.

Нагадаємо, 12 березня стало відомо, що бойовики "ЛНР" заборонили спостерігачам ОБСЄ перебувати на пунктах пропуску на кордоні з Росією, які непідконтрольні Україні. Зокрема йшлося про пункти пропуску в Ізвариному та Вознесенівці окупованої частини Луганської області.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook