Бойовики "ЛНР" притягнули до моста у Станиці синій контейнер з вікнами і дверима

Бойовики "ЛНР" на місце своєї позиції біля мосту у Станиці Луганській на лінії розмежування притягнули синій контейнер з вікнами і дверима

Про це повідомляється у звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

Зазначаэться, що 25 серпня команда СММ бачила командира збройних формувань, який супроводжував доставку синього контейнера (розміри: 3 м x 5 м x 2,5 м, що мав двері та принаймні три вікна) на ділянку, розміщену за 40 м на південь від зруйнованої секції мосту.

За спостереженнями Місії, контейнер був пустий, і на ньому фарбою було нанесено напис "СЦКК".

Згодом члени патруля СММ бачили принаймні 11 членів збройних формувань, які продовжували розбирати свою колишню передову позицію на південь від зруйнованої секції мосту біля Станиці Луганської, скидаючи шини, мішки з піском, ящики для боєприпасів та дерев’яні колоди у бік на схід від мосту.

На південь від згаданої колишньої передової позиції спостерігачі помітили сімох членів збройних формувань з нарукавними пов’язками з написом "СЦКК". Команда СММ знову зафіксувала згаданий вище синій контейнер за 40 м на південь від зруйнованої секції мосту.

Нагадаэмо, згідно з планом розведення сил, українська сторона прибрала свої укріплення, які розташовувалися біля зруйнованого мосту у Станиці Луганській. "ЛНР" цієї вимоги не виконала і свої укріплення не прибрала.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook