ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Близько 1300 випускників з окупації звернулися до освітніх центрів на Луганщині

Станом на 12 вересня 1284 людини звернулися за консультацією в освітні центри "Донбас-Україна" на Луганщині

Depo.Луганськ
13 вересня 2017 13:29
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на прес-службу Луганської облдержадміністрації.

"Для проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації направлено в школу для отримання документа державного зразка: про базову загальну середню освіту - 11 абітурієнтів, про повну загальну середню освіту - 50 абітурієнтів, про базову загальну середню освіту та повну загальну середню освіту - 35 абітурієнтів", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що для вступу до вищих навчальних закладів з тимчасової довідкою (тобто вже пройшли річне оцінювання та державну підсумкову атестацію), подали документи 93 абітурієнта.

За вступними іспитами документи для вступу до ВНЗ подали 349 абітурієнтів.

"Загальна кількість абітурієнтів, прийнятих на навчання до вищих навчальних закладів через освітній центр "Донбас-Україна", становить 414 осіб, з них 298 студентів навчатимуться за рахунок державного бюджету, за контрактом - 115 студентів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що випускники шкіл з окупованих територій Донбасу та тих, що знаходяться на лінії розмежування, до 30 вересня можуть втупати до ВНЗ чи профтехучилищ за спрощеною системою за допомогою освітніх центрів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас