Біля Станиці бойовики так і не прибрали свій кунг і бетонні блоки, - СЦКК

Українська сторона проводить підготовчі роботи з обладнання майданчика для встановлення важкої будівельної техніки біля зруйнованої частини мосту, у той час як бойовики досі не прибрали свій синій кунг та бетонні блоки

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на пресцентр штабу ООС.

Повідомляється, що представники ТОВ "Флангер" проводили роботи з розширення узбіччя дороги у напрямку мосту: повністю заасфальтували ліве узбіччя дороги (до 800 м) у напрямку зруйнованого мосту, провели підготовчі роботи з розширення правої частини узбіччя дороги (покладено щебінь протяжністю до 600 м) у напрямку зруйнованого мосту.

Оперативно-піротехнічним підрозділом ДСНС України проводились роботи з обстеження ділянки місцевості для технологічної дороги, з метою забезпечення під’їзду до зруйнованої частина мосту.

Наголошується, що українська сторона продемонструвала СММ ОБСЄ свою готовність до запланованих робіт з відновлення мосту, у той час як російські найманці не виконали взяті на себе зобов’язання щодо демонтажу фортифікаційних споруд на ділянці розведення №1.

"Не виведений особовий склад, який здійснює постійне чергування у формі зразка РФ з нарукавними нашивками синього кольору, так званого СЦКК, та не прибрані фортифікаційні споруди, безпосередньо на мосту (синій кунг з логотипом СЦКК) так і за мостом (бетонні споруди - вогневі точки)", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що українські ремонтники, яких бойовики погодились допустити для обстеження решток мосту на переході біля Станиці Луганської, зранку 10 вересня працюють під пильним наглядом піротехніків з ДСНС України.

Нагадаємо, що ввечері 9 вересня стало відомо, що підрядники нарешті змогли спуститися під зруйнований міст біля Станиці Луганської для розчищення і демонтажу.

Як повідомлялося раніше, дорогу від КПВВ до зруйнованого мосту в Станиці Луганській розширюють і асфальтують, однак у проваллі під мостом бойовики так і дають нічого зробити.

Нагадаємо, що голова Станично-Луганської райдержадміністрації Юрій Золкін розповів, що бойовики навмисне затягують підготовчі роботи з розведення біля мосту в Станиці Луганській, щоб пошити Україну в дурні перед світовою спільнотою.

В СЦКК також підтвердили, що роботи з відновлення зруйнованої ділянки мосту на ділянці розведення "Станиця Луганська" 5 вересня, знову не розпочалися.

Довідка: 21 вересня 2016 року учасники Тристоронньої контактної групи у Мінську підписали рамковий документ про розведення сил і засобів на Донбасі на трьох ділянках фронту – в районі н.п. Золоте, Станиця Луганська та на ділянці Петрівське-Богданівка, якщо там протягом певного періоду не буде обстрілів. Відповідно до угоди, українська армія і бойовики в районі КПВВ мають відійти від займаних позицій на 1 кілометр углиб.

Читайте також: Міст у Станиці Луганській: Як бойовики "ЛНР" водять за носа українську владу

Читатйте також: Розведення сил: Чому Зеленському гикнеться здача позицій у Золотому

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook