"ЛНР" змусить на розграбованому "Луганськтепловозі" ремонтувати тепловози голими руками

Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький розповів, що працівники разграбованого "Луганськтепловозу", де наразі немає обладнання, будуть ремонтувати тепловози

Як повідомляє підконтрольний "ЛНР" сайт, він запевнив, що робітники не будуть скорочені, передає Depo.Донбас.

Де саме вони будуть ремонтувати міфічні тепловози, він не уточнив. 

"Ні, це питання ми вирішили - не буде цього скорочення, буде трохи інша форма, але всі люди будуть на робочих місцях. Ми домовилися про те, що завод отримає певні замовлення для того, щоб вони (співробітники підприємства) могли нормально працювати, виробляти і ремонтувати тепловози", - запевнив Плотницький.

Нагадаємо, окупаційна влада "ЛНР" опублікувала фото розграбованих цехів "Луганськтепловозу" в окупованому місті. Більш-менш цінне обладнання вже давно вивезене, наразі колись потужний завод розбирають по гвинтиках. Тепер, у часи "республіки" "здійснюється демонтаж обладнання: виносять огорожі і ділянки газових балонів загальною площею 4114,0 кв. м".

15 червня акціонери ПАТ "Луганськтепловоз", 76% в якому належить російському "Трансмашхолдингу" (ТМХ), схвалили перереєстрацію підприємства з окупованого "ЛНР" Луганська у підконтрольний Україні Сєвєродонецьк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас