ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Казаки" Красного Луча поскаржились, що банда "ЛНР" їх зливає (ВІДЕО)

Бойовики так званої "козачої сотні" Чорний ворон " розповіли про те, як їх зрадили командири і як банда Плотницького готується їх зачистити
Depo.Луганськ
28 квітня 2015 11:26
ФОТО: depo.ua

Відеозвернення з таким посланням вони оприлюднила на Youtube, повідомляє Донбас.depo.ua.

За словами бойовиків, вони змушені ховатися, тому що їх оголосили "дезертирами і мародерами", і ватажки "ЛНР" тепер на них полюють.

Так звані козаки розповіли, що воювали в Красному Лучі у банді Андрія Пархоменка (позивний Пархом), і одного разу отримали наказ охороняти відділення банку "Unicredit". Після цього ватажки "ЛНР" звинуватили їх в його пограбуванні, наказали роззброїтися, але Пархом наказав не здаватися людям Плотницького. А пізніше раптово відмовився від свого наказу і оголосив бойовиків дезертирами і мародерами.

"За наказом Пархома ми повинні були залягти на дно з усім озброєнням. Ми залягли на дно. Але на даний момент нас просто злили, сказали, що ми мародери і бандити. Люди лягли під "ЛНР". Ми не проти "ЛНР", але робити все треба з розумом, що не підставляючи людей, які потрібні. Нас кинули, зрадили, підставили. Ми змушені ховатися, тому що наш командир нас підставив "- поскаржилися бойовики.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький видав підкореним "казакам"-окупантам, які увійшли в склад збройних формувань "ЛНР", зарплату $350 на місяць і ще $200 тим, хто знаходиться на передовій