ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Інтелектуальна свита" Плотницького популяризує теорію про "самобутню луганську расу"

Кандидат історичних наук, доцент захопленого бойовиками "ЛНР" Луганського національного університету археолог Костянтин Красильников популяризує теорію про "самобутню луганську расу"
Depo.Луганськ
7 квітня 2015 12:32
ФОТО: depo.ua
"Інтелектуальна свита" Плотницького популяризує теорію про "самобутню луганську расу"
"Інтелектуальна свита" Плотницького популяризує теорію про "самобутню луганську расу"

Як повідомляє прес-служба Донецької військово-цивільної адміністрації, цю інформацію підтвердив заступник керівника штабу військової операції на Сході України полковник Валентин Федичев.

"Красильников він витягнув зі своєї замутненої свідомості, "геніальну ідею" "самобутньої луганської раси". Цей "розумник", напередодні святкування 70-тиріччя Великої перемоги над фашизмом в Європі, вирішив відродити луганський варіант расових теорій і переваги одних людей над іншими. Красильников "ощасливив"людство "відкриттям" "твердого та цілеспрямованого характеру" представників "луганською раси", - повідомив Федицев.

Раніше про підготовку "історичного обґрунтування самобутності луганської раси" повідомляли ЗМІ, з посиланням на відвідувача "Музею археології" при ЛНУ.

За словами співрозмовника видання, Красильников із захватом демонстрував відвідувачам музею різницю між черепом трипільців і «жителя луганського краю».

"Крім черепної коробки він наполягає на різниці в їжі і її вплив на характер. Що трипільці харчувалися ніжною молочною, а у луганців їжа була грубою. Звідси, на його думку, жорсткий і цілеспрямований характер", - розповів відвідувач музею.

Красильников викладає на історичному факультеті ЛНУ. В Луганську відомий своїми імперськими і українофобськими поглядами.