ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жебрівський запланував виховувати на Донеччині "куркулів"

У Донецькій області затверджено стратегію розвитку області до 2020 року, яка передбачає суттєве збільшення долі малого і середнього бізнесу в економії регіону
Depo.Краматорськ
26 травня 2016 13:48
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбас, відповідне рішення було ухвалено на колегії Донецької ОДА.

Ця стратегія була розроблена за участю міжнародних структур, та була обговорена з громадськістю області. Вона передбачає не лише кілька глобальних цілій у різних напрямках, а й низку конкретних кроків для досягнення цих цілей.

За словами керівника області Павла Жебрівського, головна мета цієї стратегії – зміна відношення до громадянина.

"Нас виховували, що головне це Батьківщина, а власні інтереси – вторинні. Але так добре під час війни. У мирний час у центрі всього має стояти людина. Всі природні ресурси та економка повинні робити комфортне життя для конкретної людини. Ми визначилися з напрямком дій – щоб кожен мешканець області мав радість в своєму житті. Земля, копалини, підприємства мають обслуговувати людину", - відзначив Жебрівський. За його словами, стратегія це лише перший крок. Далі в області має розроблятися дорожня карта.

За словами Жебрівського, досягнути цих цілей можливо через проведення децентралізації та демонополізації малого бізнесу.

"Ми маємо сформувати відчуття власника у мешканців області. Як що бажаєте, ми маємо виховати куркулів", - наголосив губернатор.

За його словами, зараз лише 16% бюджету – доходи від малого и середнього бізнесу. В Європі бізнес дає понад 70%, що дозволяє бути системі більш стабільною. Зараз зупинка будь якого великого підприємства – крах для міста, області чи всієї країни.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас