ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жебрівський: Захоплення Комінтернового – результат зайвого самопіару волонтерів

Населений пункт Комінтернове було захоплене терористами щоб продемонструвати своїм господарям, що вони теж можуть заходити в села “сірої зони”
Depo.Краматорськ
29 грудня 2015 11:11
ФОТО: depo.ua

Про це голова Донецької області Павло Жебрівський заявив під час підсумкової пресс-конференції у Краматорську, повідомляє кореспондент Depo.Донбас.

“Після переносу КПВВ до Піщевика хтось захотів попіатирися й розповісти, як ми заходимо до сірої зони й відбиваємо їх у терористів. Після цього вони вирішили зайти до Комінтернового і показати своїм московським господарям, як вони можуть заходити до населених пунктів та брати їх під свій контроль”, - наголосив Жебрівський.

У відповідь на уточнення журналістів, керівник області підкреслив, що на темі заходу в “сіру зону” піарилися не політики чи військові, а волонтери.

За словами керівника області, за Мінськими домовленостями Комінтернове належило до сфери відповідальності терористів. Там була буферна зона, і туди вони часом заходили.

За його словами, зараз у селищі знаходиться близько 50 перевдягнутих в військову форму терористів. Вони зачищають проукраїнську частину населення.

“Ми намагаємося зробити все, щоб терористи вийшли та населений пункт залишився в сірій зоні”, - підкреслив Жебрівський.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас