ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жебрівський розповів про "хвостатий" бізнес Донеччини і Москаля "за Царя Гороха"

"Хвіст крутити собакою не буде!"
Depo.Краматорськ
26 червня 2015 09:05
ФОТО: depo.ua
Жебрівський розповів про "хвостатий" бізнес Донеччини і Москаля "за Царя Гороха"
Жебрівський розповів про "хвостатий" бізнес Донеччини і Москаля "за Царя Гороха"

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський стверджує, що не дасть бізнесу української Донеччини можливості "порешать" з ним якісь питання і пролобіювати їх.

Про це Жебрівський розповів у інтерв'ю Донбас.depo.ua.

Він зазначив, що дає великому бізнесу посили «з приводу кількох речей: збереження робочих місць, виплата заробітної плати з необхідністю поступової компенсації й сплати податків. А з нашої сторони сприяння та усунення адміністративних перешкод».

"Великій бізнес Донеччини мені відомий. Ми всі знайомі. В основному по Верховній Раді - всі вони були депутатами. Всі знають мій характер, мої підходи й те що домовитися и "порешать" не вийде. Але зустріч планується. Але це буде зустріч не з "великим бізнесом", а з "великими платниками податків". Не треба ставити перепони, слід контролювати щоб великій бізнес працював за законами України", - сказав Жебрівський.

Він згадав, що скоро стартують місцеві вибори, "і бізнес має усвідомити: "Хвіст крутити собакою не буде!" Хочете займатися бізнесом - займайтесь, а я буду все робити, щоб розірвати зв'язку бізнесу та влади".

"Однією зі своїх задач я бачу у тому, щоб нові обранці у містах чи селищах були максимально віддалені від всіх промислово фінансових груп. Не може в місті одна ФПГ і займатися бізнесом, і обслуговувати через депутатів свій бізнес. Тоді виходить, що людей зовсім немає", - зазначив він.

Також Жебрівський розповів, що готовий до того, що його будуть постійно порівнювати з двома українськими губернаторами: Москалем та Саакашвілі, від якого всі ждуть потужних реформ.

"Готовий я до цього чи ні, а порівнювати нас будуть у будь якому разі.  Але якщо порівняти зараз Донецьку та Луганську область, то ВВП Донеччини в 10 разів більше ВВП Луганщини. А кількість населення усіченої Донеччини навіть більше ніж на Одещині. Щодо співпраці.  Після того як я роздивлюся область, буду ініціювати співпрацю з Генадієм Москалем, якого я знаю з часів "Царя Гороха". Нам потрібно випрацьовувати спільну політику. Щось ефективне є у нього, щось буде у мене і цє варто поєднувати. Я його досвід буду переймати. Москаль вже біля року працює на посаді, знає область, стосунки, взаємини. Чи буде переймати він - це питання до нього. Але я хочу щоб ми координували наші позиції і по Донбасу говорили однією мовою", - сказав Жебрівський.