ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як у Краматорську замовили машини "швидкої" майже на 100 млн грн

Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Краматорську 30 листопада за результатами тендеру замовив автомобілів швидкої медичної допомоги на 99,75 млн грн
Depo.Краматорськ
7 грудня 2015 16:11
ФОТО: depo.ua

 Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель", передає Depo.Донбас.

За даними матеріалу, у ТОВ "ВіДі Юнікомерс" придбають 25 автомобілів екстреної швидкої медичної допомоги типу В по 1,64 млн грн. У вересні харківські медики замовили «швидкі» цього типу на 10% дорожче – по 1,83 млн грн. ТОВ "Автоспецпром" поставить ще 34 таких автомобіля по 1,63 млн грн. і спеціалізований неонатальний реанімаційний автомобіль на базі "швидкої" типу С для транспортування новонароджених дітей високого перинатального ризику за 3,25 млн грн.

"Останній має бути обладнано транспортним інкубатором із серво-контролем температури тіла дитини та аварійною сигналізацією, а також апарат штучної вентиляції легень для новонароджених із живленням від електромережі автомобіля та акумуляторів" - йдеться у матеріалі.

Згідно повідомлення, автомобілі поставлять протягом трьох місяців після 100% передоплати. Закупівлю проводять за кошти місцевих бюджетів.
 У той же час журналістам "НГ" стало відомо, що завод "ЕлектронМаш" ДП ПАТ "Концерн-Електрон" зі Львова пропонував усі автомобілі разом за 87,73 млн грн.

"Його заявку відхилили через відсутність копій свідоцтва про державну реєстрацію медичної техніки, експлуатаційної документації виробника та підтвердження дилерських повноважень" - пишуть "НГ".

Як уточнюють журналісти "НГ", фірма "ВіДі Юнікомерс" належить до групи "ВіДі" Віталія Джуринського.

"Власниками "Автоспецпрому" є Тігран Дзігуа (16,5%), Федір Саворовський (17%), його син Віталій Саворовський (16,5%) та Володимир Фісталь (50%). Останній є сином відомого лікаря Еміля Фісталя, керівника "Інституту відновлювальної хірургії ім. Гусака" в окупованому Донецьку" - пояснюють "НГ".

Крім того, автори матеріалу нагадують, що прес-служба Донецької ОДА повідомляла, про плани щодо поповнення автопарку 67 сучасними медичними автомобілями, оскільки за час АТО було втрачено 40% "швидких".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас