ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Краматорську пенсіонери-переселенці "атакують" управління соцзахисту (ФОТО)

У Краматорську десятки пенсіонерів товпляться з ранку понеділка, 23 травня, біля будівлі краматорського Управління праці та соціального захисту населення
Depo.Краматорськ
23 травня 2016 13:24
ФОТО: depo.ua
У Краматорську пенсіонери-переселенці "атакують" управління соцзахисту (ФОТО)
У Краматорську пенсіонери-переселенці "атакують" управління соцзахисту (ФОТО)

Як пише "Общежитие", люди схвильовані: їм повідомили, що ще в п'ятницю в управлінні вийшов з ладу сервер з базою даних переселенців, передає Depo.Донбас.

Переважна більшість громадян в черзі - люди пенсійного віку, які прибули в управління, щоб продовжити термін дії свої довідок переселенця. Періодичність такої операції становить один раз на півроку, в разі, якщо громадянин особисто не з'явився для продовження довідки, йому загрожують проблеми з подальшою виплатою пенсії.

Однак, починаючи з 20 травня, стало відомо, що внесення їх даних в електронну базу даних утруднено через вихід з ладу сервера.

У Краматорську пенсіонери-переселенці "атакують" управління соцзахисту (ФОТО) - фото 1

У Краматорську пенсіонери-переселенці "атакують" управління соцзахисту (ФОТО) - фото 2
Ситуацію підтвердила начальник міського Управління праці та соцзахисту Ольга Ігнатенко. За її словами, зараз робляться термінових заходів для встановлення нового обладнання, відновлення збереженої бази даних і її поновлення за заявами громадян, які звернулися в Управління в момент поломки. Як повідомила Ігнатенко, на всі ці роботи потрібно близько двох днів.

"Прийом громадян, які бажають продовжити дію довідок переселенців, зараз триває, проте технічно процес виконується довше звичайного", - повідомила Ігнатенко.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас