У Краматорську "Ощадбанк" перевозить переселенців-пенсіонерів до відділень маршруткою

У Краматорську "Ощадбанк" надав маршрутку для перевезення пенсіонерів-переселенців, яким необхідно пройти ідентифікацію

Depo.Краматорськ
30 березня 2017 12:20
ФОТО: depo.ua

Людей розвозять по різним відділеннях, аби розвантажити черги, передає Depo.Донбас з посиланням на ДоТБ.

Процедуру ідентифікації ВПО можуть пройти у будь-якому відділенні "Ощадбанку", але за звичкою люди звертаються у центральне. У Краматорську діє більше 20 відділень, тож переселенцям пропонують поїздку в ті, де черги менші.

"Протягом останніх двох тижнів нами прийняте таке рішення. За рахунок особистого транспорту ми транспортуємо клієнтів з центрального відділення до інших відділень, де менша черга. І ці наші дії – вони значно розвантажили центральне відділення, тому ситуація наразі контрольована", – розповіла начальник філії Донецького обласного управління "Ощадбанк" Світлана Яківчик.

Вона зазначила, що мікроавтобус знаходиться біля Центрального відділення з представником банку, який пропонує клієнтам їх перевезти до найближчого відділення, де відсутня черга. Клієнтів в супроводі працівника банку перевозять туди, очікують там обслуговування клієнта і потім повертають клієнтів до того місця, куди вони першочергово звернулися

Лише у Краматорську Центральне відділення банку за добу обслуговує близько 200 переселенців. Загалом же у міських відділеннях ця цифра у середньому 400-500 чоловік на день, у Донецькій області – 6,5 тисяч.

Нагадаємо, 13 березня о 9:20 ранку у Сіверськодонецьку у приміщенні "Ощадбанку" помер переселенець, який стояв у черзі із 100 іншими людьми з метою проходження ідентифікації.

20 березня стало відомо, що у Маріуполі 80-річна прикута до ліжка переселенка померла, так і не дочекавшись працівників "Ощадбанку" для проведення ідентифікації.

У Костянтинівці на Донеччині жінці похилого віку довелося викликати "швидку допомогу", бо їй стало зле у величезній черзі до відділення "Ощадбанку".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас