У Краматорську на водоканалі запасів хлору вистачить на 30 днів

На Краматорському водоканалі запасів хлору є приблизно на 30 днів, але там сподіваються, що їх робота зупинена не буде і проблема буде вирішена

Про це повідомили в комерційному управлінні КПП "Краматорський водоканал", передає Depo.Донбас з посиланням на "Укрінформ".

"На сьогодні наших запасів хлору приблизно на 30 днів. Звертаємося до Кабміну, до прем'єр-міністра України, пишемо листи, просимо, вимагаємо, все, що від нас залежить, ми робимо, але змусити "Дніпроазот" запрацювати ми не можемо", - сказали у водоканалі.

Там відзначили, що їх постачальником хлору є ТОВ "Агрогазсервіс", який закуповував хлор у "Дніпроазоту", але на сьогодні налагоджуються поставки хлору з Європи, і перший хлор з Європи вже пішов.

Проте водоканал не має можливості зберігати необхідний їм хлор довго і у великих обсягах. "У нас в Краматорську фільтрувальна станція знаходиться в центрі міста, і ми не маємо права тут його зберігати. За нормами ми маємо право тримати тільки 20-денний запас, оскыльки це особливо небезпечний вантаж", - сказали в міськводоканалі.

Нагадаємо, дефіцит хлору виник у багатьох містах внаслідок зупинки виробництва рідкого хлору підприємством "Дніпроазот".

Діяльність АТ "Дніпроазот" була припинена через підвищення ціни на газ. Кілька днів тому тисячі працівників підприємства вийшли на мітинг під стіни Кабміну, вимагаючи вирішення проблеми підприємства

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас