У Краматорську майже в два рази зросла квартплата

Мешканці багатоповерхових будинків Краматорська з квітня будуть вдвічі більше платити за обслуговування житла

Depo.Краматорськ
19 квітня 2017 13:08
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення про корегування тарифів ухвалив Краматорський виконком на своєму черговому засіданні, повідомляє кореспондент Depo.Донбас.

Приводом для корегування тарифів стало збільшення мінімальної заробітної плати та вартості електроенергії. За словами комунальників, востаннє тарифи у Краматорську корегувалися у 2010 році, і працювати за ними зараз підприємства просто не можуть.

Під час обговорення цього питання у членів виконкому виникла купа запитань до обслуговуючих організацій щодо якості послуг та прозорості формування тарифу.

Зокрема керівник місцевої податкової Людмила Санжура зазначила, що організації які обслуговують житло не достатньо приділяють увагу оптимізації своєї діяльності – скорочуючи двірників замість зменшення бухгалтерів чи помічників керівників. Більшість цих запитань так і залишилися без відповіді. Проте члени виконкому дійшли висновку, що працювати за старими тарифами підприємства просто не зможуть і затвердили рішення про коригування тарифів.

Починаючи з 1 травня поточного року мешканці 5-поверхівок будуть сплачувати 3,64 гривень за кожній квадратний метр замість діючого тарифу 2,24 гривні. А мешканці 9-поверхівок – 4,22 гривні замість 2,56 гривень.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас