У Краматорську кинули на 5 років за грати організаторку "референдуму "ДНР"

Донецький апеляційний суд скасував вирок Краматорського міського суду, яким організаторку "референдуму" "ДНР" буо засуджено до умовного строку покарання
 

Як повідомляє прокуратура Донеччини, за новим рішенням жінку засуджено до 5 років позбавлення волі, передає Depo.Донбас.

Суд встановив, що 56-річна мешканка міста Краматорська з власних міркувань у квітні 2014 року добровільно вступила до ініціативної групи з проведення так званого референдуму щодо самостійності терористичної організації "ДНР". Очоливши дільничну комісію, жінка інструктувала "членів дільничної комісії" та у травні керувала їх діяльністю, зокрема, видала бюлетені для голосування, організувала складання та підписання протоколів та їх передачу разом з урнами, у яких містилися бюлетені, озброєним бойовикам.

"Суд першої інстанції безпідставно застосував до засудженої умовний термін покарання, що лягло в основу поданої прокуратурою апеляційної скарги. Апеляційний суд визнав ґрунтовними доводи обвинувачення та підкреслив, що судом першої інстанції не надано оцінку особі, яка свою провину не визнала, не розкаялася та намагалася ухилитися від кримінальної відповідальності при тому, що жодних пом’якшуючих її провину обставин у суді не встановлено, а також не надано оцінки тяжкості злочину, скоєного умисно проти основ національної безпеки України", - йдеться у повідомленні

Таким чином, погодившись з позицією прокуратури області, апеляційний суд скасував зазначений вирок та ухвалив новий, яким призначив засудженій реальне покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас