У ковідній лікарні Красногорівки, яку обстріляли окупанти, помер пацієнт
На Донеччині у лікарні, яку російські окупанти накрили з артилерії 5 травня, помер пацієнт з COVID-19. Припускають, що це сталося через стрес від обстрілу
- Донбас
-
5 травня 2021 17:17

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на ТСН.
"Після обстрілу, ймовірно, через хвилювання і стрес, помер один з пацієнтів, який тяжко хворів на коронавірус", - йдеться у повідомленні.
Фото: Пресцентр штабу ООС
Повдіомляється, що одна 120-мм міна, яку випустили російські окупнати, вибухнула між корпусами лікарні, ближче до адміністративно-господарської будівлі і навпроти терапевтичного відділення, в якому більша частина пацієнтів - хворі на коронавірус.
Фото: Пресцентр штабу ООС
"До вечора вівторка в палатах на лікарняних ліжках із кисневими масками на обличчях знаходилося 38 хворих і медперсонал. Загалом, в двох корпусах було близько 60 осіб", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у двоповерховій будівлі, з боку де впала міна, навколо ганку, вибуховою хвилею вибило стекла, о сколками, як бритвою скосило дерева. Частина уламків побила цегляні стіни. В машині невідкладної медичної допомоги розбите скло.
Нагадаємо, що в Красногорівці на прифронтовій Донеччині вночі 4 травня російські окупанти влаштували артилерійський обстріл, під час якого снаряд влучив у місцеву лікарню, де перебувають хворі на коронавірус.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:11 За час війни Росія знищила і пошкодила понад 2 300 медзакладів
- 09:02 Впродовж минулої доби рашисти 196 разів штурмували позиції ЗСУ
- 08:18Росіяни скинули КАБ на багатоповерхівку у Костянтинівці, 12 людей поранені
- 09:58Слов'янськ вранці атакували 10 дронами
- 19:20 Рашисти знову розстріляли беззбройних захисників України: Деталі від прокуратури
- 15:04Кличко передав від столичної громади велику партію дронів 72 бригаді на найгарячіший напрямок на Донбасі ФОТО
- 11:30На Донеччині за добу росіяни поранили 10 цивільних
- 13:31За одну добу рашисти на Донеччині пошкодили майже сотню цивільних об’єктів, трьох людей убили, ще двох поранили
- 10:39Сили ППО цієї ночі били 69 зі 165 ворожих дронів
- 09:28 Рашисти збільшили кількість штурмів на фронті
- 09:39Окупанти атакували вночі Україну майже двома сотнями дронів
- 09:18 Рашисти посилили наступальну активність на фронті
- 20:55На Донеччині змінили терміни комендантської години
- 20:26 Держдеп США дозволив продавати зброю Україні
- 13:56Які ігрові набори популярні серед дітей у 2025 році: підказка батькам Актуально
- 11:17Окупанти намагаються вийти на адмінкордон Дніпропетровщини, — Сирський
- 22:40 На фронті сьогодні відбулося 125 бойових зіткнень: Які напрямки найгарячіші
- 11:56Ворог вдарив з авіації по Донеччині: Є загиблі та поранені ФОТО
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні