У Бахмуті хочуть брати кредит, щоб запустити вчасно опалення

Виконавчий комітет Бахмутської міськради 11 вересня ухвалив рішення увімкнути опалення в місті з 16 жовтня, однак, теплопостачальнику ТОВ "Бахмут-Енергія" треба заплатити ще кілька десятків мільйонів гривень, щоб запустити опалення

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Вільне радіо".

Повідомляється, що на засіданні заступник директора ТОВ "Бахмут-Енергія" Сергій Логвінов зазначив, що підготовку до опалювального сезону розпочинають завчасно.

"На сьогодні всі котельні на 100% готові в технічному плані і готові мережі. Ми складаємо графіки і 16 вересня за планом в нас розпочинається заповнення котельних, в день по одній-дві", — розповів він.

На питання міського голови чи отримав теплопостачальник ліміт на газ, Логвінов відповів, що "його ще недостатньо".

"Маємо 83%, а умова є — 90% (ліміт газу, необхідний для вмикання опалення — ред.). Щоб отримати 90% потрібно заплатити ще 35 мільйонів. А звідки ми заплатимо, якщо в нас цих грошей немає", — пояснив Логвінов.

Він зазначив, що ці кошти вони будуть просити в банку.

"В нашому випадку банківська гарантія, тому що ви не можете бути гарантом. Ми звернулись до "Ощадбанку", рішення думаю буде до кінця цього тижня", — додав Логвінов.

Інший теплопостачальник "КВАНТ-ЕНЕРГІЯ", який обслуговує село Клинове, що входить в новостворену Бахмутську ОТГ, зазначив, що їм ліміт на газ ще не видали, однак керівництво підприємства зараз займається питанням оформлення документів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook