ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столиця Донеччини затвердила міський бюджет з доходами у 1,178 млрд гривень

Краматорська міська рада затвердила міський бюджет на 2016 рік, який самі депутати вперше вважають соціально орієнтованим
Depo.Краматорськ
23 грудня 2015 11:01
ФОТО: depo.ua
Столиця Донеччини затвердила міський бюджет з доходами у 1,178 млрд гривень
Столиця Донеччини затвердила міський бюджет з доходами у 1,178 млрд гривень

Як повідомляє кореспондент Depo.Донбас, за документ проголосували 34 депутата, 4 утрималися.

Цього року законодавство дозволило затверджувати місцеві бюджети до прийняття Державного бюджету.

За словами краматорського міського голови Андрія Панкова, після прийняття Державного бюджету та нового податкового законодавства міська рада повернеться до міського бюджету та внесе в нього всі необхідні зміни.

Згідно з рішення депутатів, у 2016 році Краматорськ планує отримати 1,178 мільярдів гривень доходів та профінансувати видатків на 1,216 мільярдів гривень. Дефіцит бюджету планується покрити за рахунок гранту Європейського союзу у розмірі 38 мільйонів гривень.

1,081 мільярд гривен піде на фінансування видатків споживання: заробітну платню працівникам бюджетної сфери, соціальні виплати, оплату енергоносіїв для бюджетної сфери та соціальні виплати, а також на отримання міської інфраструктури.

134 мільйона становить бюджет розвитку за рахунок якого будуть фінансуватися різноманітні інфраструктурні проекти. Зокрема за ці кошти планується профінансувати встановлення будинкових лічильників тепла, будівництво сучасного футбольного поля (вартістю 7 мільйонів гривень), розробка кошторисів будівництва міського басейну та сучасного перенотального центру.

За словами депутатів, цього року розробка бюджету зайняла дуже багато часу, у ньому враховані практично всі побажання депутатів та громадськості.

"Вперше це є соціальний бюджет розвитку, у якому враховано більшість соціальних потреб мешканців міста", - підкреслив депутат міської ради Андрій Безсонний.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас