Шоумен Сівохо розповів про стосунки з Зеленським і про свій програш на Донеччині

Кандидат у нардепи у 49 окрузі на Донеччині шоумен Сергій Сівохо, який програви вибори меру Дружківки Валерію Гнатенко,  розповів про передвиборчу кампанію та причини свого програшу

Сівохо впевнений, що "бився у найскладнішому окрузі області", передає Depo.донбас з посиланням на "УП"

"Як мені сказали всі мої знайомі, це був в принципі один із найскладніших округів в Україні", - сказав він і згадав, що суперниками були Борис Колесніков від "Опозиційного блоку" і Гнатенко від "Опозиційної платформи  За життя". 

"Мої супротивники вели шикарну роботу по округу  вони нічого не цуралися, і в них було залучено все. По-перше, у мене не було доступу до місцевих ЗМІ  ні до газет, ні до телебачення, ні до радіо. До чого ми змогли дотягнутися, до того дотягнулися, але це мізер. У мене на окрузі, до речі, не в пошані національні ЗМІ це для розуміння менталітету. По-друге, дуже серйозний адмінресурс, люди, які сидять на додатковій зарплаті у конвертах від того ж Колеснікова. Ми розкрили кілька речей, пов'язаних з ДВК, з ОВК, вказували на це СБУ, були якісь дії з їхнього боку", - розповів Сівохо. 

Він зазначив, що його команда не могла зняти нормальне приміщення під офіс, усі відмовляли. 

"Тому і з'явився "Зе!бас"  автобус, який став пересувним офісом і їздив між Дружківкою та Костянтинівкою, туди могли люди прийти і розповісти про свої проблеми", - сказав Сівохо. 

Він зазначив, що під час передвиборчої кампанії постійно був на зв'язку з президентом Володимиром Зеленським, а після програшу, не може з ним зустрітися.

"Я постійно був з ним на зв'язку. Коли виникали якісь серйозні проблеми, я звертався напряму і президент підтримував мене. Якщо потрібна була допомога СБУ чи губернатора, то допомагали. Ну, от зараз я не можу з ним зустрітися. Бачите, який у нього плотнячок зараз йде  і міжнародні поїздки, і те, і те. Тільки збираємося зустрітися, і знову якийсь привід з'являється. Я все чудово розумію, безумовно, він дуже зайнята людина зараз. Але намагаюся побачитися, сподіваюся, у найближчий час це вдасться", - сказав Сівохо. 

Він зазначив, що став кандидатом у нардепи після того, як йому подзвонили з Адміністрації президента, а потім і сам Зеленський.

"Тому у мене, як у жителя Донецька, питали про людей, про кандидатів. Я шукав інформацію про тих, кого не знав, про кого знав – міг одразу сказати думку. Коли відсіяли кількох людей, виникло питання: "А ти можеш когось запропонувати замість них?". Я кажу: "Який критерій?", Володимир Олександрович відповідає: "Щоб я на 100% довіряв людині".  Я на це кажу, що лише одного такого знаю – себе. Ну, і потім поступила пропозиція. Ну а що – взявся за гуж, не кажи, що не дюж", - додав він. 

Сівохо розповів, що до 2012 року постійно жив у Донецьку.

"Попрацював – повернувся назад. Однак оскільки моя присутність у Києві все більше була необхідна, то довелося переїхати. Але родина там жила – я раз на 2 тижні їздив додому і все цілком нормально виходило. А от вже у 2014, коли почалися всі події, я родину забрав у Київ", - зазначив він. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook