ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російські спецпідрозділи відкрили полювання на керівництво АТО

Через помсту за полонених ГРУшників місті Щастя
Depo.Краматорськ
8 червня 2015 16:37
ФОТО: depo.ua

Російські спецпідрозділи і бойовики мають на меті захопити у полон офіцерів з керівництва АТО, щоб помститися за захоплення українською стороною двох російських офіцерів ГРУ.

Як передає кореспондент Донбас.depo.ua, про це у Краматорську повідомив заступник командувача АТО Сергій Галушко.
За його словами, по всій зоні АТО активізували діяльність ДРГ які складаються як з кадрових офіцерів російських спецпідрозділів операцій, так і з місцевих бойовиків.
"Перед ними поставлене завдання захоплення у полон керівників підрозділів, які беруть участь у АТО. Таким чином Росія намагається помститися за захоплення двох своїх спецпризначенців, які довели присутність збройних сил РФ в Україні", - сказав Галушко.

Він зазначив, що інформація, яку отримала українська розвідка, вже надана як місцевим правоохоронцям, так і підрозділам, задіяним в АТО.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 16 травня біля міста Щастя на Луганщині сили АТО взяли у полон у Щасті двох російських військовослужбовців - Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва. 18 травня, голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що затримані російські спецназівці будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за участь у терористичній організації.  Зараз їм висунуто підозру в тероризмі.

Також встановлено, що бригада затриманих воювала в Чечні та Косово.

22 травня Шевченківський райсуд міста Києва дозволив взяти під вартуросійських військовослужбовців Євгена Єрофеєва та Олександра Алєксандрова до 19 липня.