UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Режисер розповів, як лежав з коронавірусною пневмонією у реанімації Краматорська

Режисер народного театру "БАМ-БУК" Микола Мітла розповів, як його лікували від коронавірусної пневмонії і інфаркту у реанімації лікарні в Краматорську

Новина про покращення стану режисера обрадувала всіх шанувальників театру, передає Depo.Донбас з посиланням на "Восточный проект".

Мітла розповів, що 20 вересня він, як зазвичай, пішов на пробіжку, режисер каже, що щодня або бігав, або ходив по 5 км.

"Прийшов додому, було все нормально. Пізніше піднялася температура і була найсильніша слабкість. Думав, застудився, почав пити таблетки. В інтернеті прочитали з дружиною, що в Синево роблять аналізи на ковід, на наступний день пішли туди. Але там сказали, що антитіла зараз ще не виробилися і робити аналіз на ковід ще рано.Стан не покращився і на наступний день", - каже Мітла.

Тоді він пішов в поліклініку в інфекційний кабінет. Лікар його оглянув, не знайшов нічого страшного, приписав таблетки і вони з дружиною пішли.

"А ввечері спруга викликала швидку допомогу і мене госпіталізували в міську лікарню №3. Спочатку я лежав в терапії, потім в кардіології, потім в ковідній реанімації. Спочатку коронавірус не підтвердився, потім підтвердився, зараз вже його немає в організмі. Але пневмонія була така, що без кисневої підтримки я і двох хвилин пробути не міг. Потім стався інфаркт, можливо через те, що вірус дає тромбоз. На кисневій підтримці я перебував 17 днів. Весь час практично лежав, тому що біля ліжка кисневі трубочки. Було так, хочу поїсти, з'їм пару ложок супу і все, більше дихати не можу. Я знову до апарата, надихаєшся киснем, потім знову пару ложок", - розповів він.

Мітла каже, що у реанімації перебувати важко, як ніби ти в іншому світі.

"Там весь час горить світло. Пікають датчики, працюють медичні апарати. Щоб поспати, мені дружина передала спеціальну пов'язку на очі. А від шуму рятували навушники. В палатах лежать і чоловіки, і жінки, поділяють плівкою територію. Лежала за плівкою жінка, дивлюся, лікарі прийшли, метушаться біля неї, потім все затихло, пішли. Заглянув за плівку, а її вже акуратно поклали в чорний пакет. Чоловік теж лежав у реанімації, дуже важкий, він весь час був без свідомості на ШВЛ", - пригадує він.

Режисер зізнається, що лікарі працюю на знос, але все в них злагоджено, ніхто не скаржиться.

"Лікарі уважні, контролюють постійно пацієнтів. Мені весь час вимірювали тиск, насиченість крові киснем. Худенькі маленькі медсестри перевертають пацієнтів з живота на спину, і назад, огрядних, важких, вагою, набагато більшим, ніж вони самі. Одягнений весь медперсонал в захисні костюми, як інопланетяни виглядають. У таких костюмах непросто зміну відпрацювати. На вечір там чергові лікарі і медсестри. У понеділок мене повинні виписати, буду доліковуватися вдома. Найбільше бажання - дістатися ванної. Виглядаю не дуже, чесно кажучи", - розповів він.

Нагадаємо, у Маріуполі лікар  Михайло Сорокін розповів про справжню готовність лікарень міста до напливу хворих з коронавурусною пневмонією. Він сказав, що в лікарнях міста абсолютний дефіцит кисневих точок, не закуплені  кисневі концентратори, не проведені кисневі лінії в лікарнях.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme