Провокаційні білборди Юрія Тимошенка - це технологія влади проти Юлії Тимошенко

Чергова провокація відбувається проти лідера президентських перегонів Юлії Тимошенко. На цей раз розкрився її "двійник" Юрій Тимошенко


Днями в Костянтинівці, що в Донецькій області, на центральній вулиці міста з'явилися білборди з текстами дивного змісту: "За візовий режим з Росією", "Перекрити залізничне сполучення з Росією", "Залишу ринкову ціну на газ". І підписані вони Ю. В. Тимошенко, передає Depo.Донбас з посиланням на прес-службу партії "Батьківщина".

http://batkivshchyna.dn.ua/wp-content/uploads/2019/03/3-300x225.jpg

Але, як можна побачити на фотографії, використані кольори цієї "агітації" не є кольорами "Батьківщини". Крім того, стоять ініціали, а не повне ім'я. А значить, людина не мала на меті популяризувати себе.

http://batkivshchyna.dn.ua/wp-content/uploads/2019/03/1-300x169.jpg

"Коли в списках кандидатів з'явився Юрій Тимошенко, – говорить глава Донецької обласної" Батьківщини" Олександр Ярошенко, – було відразу зрозуміло, що це технологія проти нашого лідера. Але зараз це вийшло за межі дрібного шахрайства. Всі знають больові точки Донбасу. І саме по них б'ють технологи, намагаючись налаштувати жителів Донецької області проти Юлії Володимирівни. Це смішно, тому що під час приїзду нашого лідера в Слов'янськ ми побачили, що люди вірять Юлії Тимошенко і впевнені в тому, що вона вболіває за всю Україну, а не вибірково. А значить чергова незграбна спроба влади хоч якось нашкодити знову опинилася нікчемною. Нікчемна влада – нікчемні підстави. Вже скоро все зміниться на краще!

Тим часом у Волновасі, що також в Донецькій області, з'явилися ганебні наліпки із зображенням колючого дроту. Начебто це має символізувати відносини лідера "Батьківщини" до Донбасу.

http://batkivshchyna.dn.ua/wp-content/uploads/2019/03/5-300x184.jpg

Цьому фейку вже багато років. Їм користувалася і влада Кучми, і влада Януковича, а тепер дублює влада Порошенка. Втім, нічого дивного. Тому що це свідчить лише про те, що все вже розуміють - Юлію Тимошенко їм не перемогти. Ні чесно, ні підступно. Тому і Донбас, і вся Україна підтримують справжнього Лідера. І немає сумнівів, що ставши Президентом, Юлія Тимошенко відновить довіру до політиків, і не допустить такого свавілля та безладдя в державі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас