Посол Латвії розповів про плани відкрити Почесне консульство на Донбасі

Латвійська Республіка планує відкрити Почесне консульство на Донеччині

Про це під час зустрічі в ДонОДА сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, передає Depo.Донбас з посиланням на керівника Донецької ОДА Олександра Куця.

"Тішуся, що в числі кандидатів на посаду почесного консула латвійська сторона розглядає й кандидатуру місцевого волонтера, капелана, громадського діяча Олександра Павенкова", - зазначив Куць.

За його словами, також йшлося про питання співпраці українських та латвійських капеланів, гуманітарної підтримки прифронтових територій.

Головний капелан Національних збройних сил Латвійської Республіки Елмарс Плявіньш зазначив, що завдяки співпраці українських та латвійських капеланів вдається "будувати мости між військовими".

"Цього року 16 українських воїнів пройдуть реабілітацію у Латвії: 8 нацгвардійців та 8 військових ЗСУ", - йдеться у повідомленні.

Крім того, за словами Куця, вони дійшли згоди з послом стосовно необхідності протидії агресивній російській пропаганді.

"Моя позиція: у телевізійному пакеті в Латвії має бути представлений хоча б один український телеканал. Латвійці повинні мати об'єктивну інформацію про події на сході України, а не лише пропаганду, яка надходить з російських ЗМІ", - сказав Пойканс.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook