Обурені мешканці увірвалися у кабінет мера Краматорська (ВІДЕО)

Представники батьківського комітету школи-інтернат № 3 м Краматорська увірвалися до кабінета мера Андрія Панкова

Depo.Краматорськ
19 квітня 2017 14:33
ФОТО: depo.ua

Спочатку вони зібралися під стінами виконкому з метою привернути увагу чиновників міської ради до загрози закриття інтернату, передає Depo.Донбас з посиланням на "Новости Краматорска".

Видання зазначає, що раніше профільний заступник міського голови Наталія Чукова обіцяла, що інтернат закритий не буде, і про це не йде ні якої мови.

У минулому році вона заявила, що інтернат планують відремонтувати, але ремонт так і не відбувся. Також відомо, що була створена депутатська комісія про вивчення умов проживання учнів інтернату в сім'ях, але депутати Краматорської міської ради не приступили до вивчення даної проблематики.

Приводом для акції батьківського комітету стала інформація в центральних ЗМІ про те, що інтернат взагалі планується закрити, а їх вихованців перевести у звичайні школи.

Начальник управління освіти Марина Мозолёва сказала представникам батьківського комітету, що на даний момент ніяких рішень і документів про закриття школи немає.

Проте батьки вирішили піти до приймальної мера.

Після перепалки з черговим виконкому, вони "прорвали" перешкоду і пройшли в приймальню, а потім вирішили не чекати і зайти у кабінет Панкова.

Реакція мера була не однозначною, на діалог з батьками дітей, також він був не налаштований. Заступник мера Світлана Фальченко взагалі заявила: "Нехай хоч лягають тут в кабінеті ці батьки і лежать".

У підсумку було досягнуто домовленості, що представники батьківського комітету інтернату зберуться ще раз разом з Панковим, щоб вивчити проблему.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас