Нардеп Єфімов показав дохід у 9 млн грн, шикарний відпочинок і закордонне навчання дітей

Депутат БПП від Краматорська максим Єфімов задекларував мільйонні прибутки, коштовний родинний відпочинок та навчання дітей за кордоном

Depo.Краматорськ
5 квітня 2017 09:38
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить реєстр декларацій осіб, що виконують функцію держави та місцевого самоврядування, повідомляє Depo.Донбас.

Згідно з декларацією депутата, його доходи у 2016 році склали 9 275 172 гривень, що майже в 2 рази менше, ніж у 2015 році. З них 161 тис. гривень – заробітна плата депутата Верховної Ради, 1,44 мільйона гривень – виплати заводу "Енергомашспецсталь" за користування винаходами та технологічними процесами, які розробив депутат під час роботи на цьому підприємстві.

Ще 1,054 мільйона гривень депутат позичив у "ПриватБанку". Крім того 6,6 мільйона гривень Єфімову повернули його власні підприємства "КЗТС Машинін" та "Зовнішпромресурс", якім він надавав позику раніше. Крім того, дружина депутата Галина Єфімова заробила минулого року 380 тис. гривень. Головним чином це заробітна плата на підприємстві, яке належить її чоловіку.

А ось перелік власності депутата і його родини майже не змінився. У їх власності перебуває купа земельних ділянок, будинків, виробничих приміщень. Крім того, депутат є власником численних компаній, у тому рахунку й зареєстрованих у офшорних юрисдикціях.

Серед "маленьких дрібничок" власністю понад 138 тис. гривень у родини відбулися певні зміни. Єфімову все ще належить 8 годинників, а його дружині: 9 шуб, 3 сумки, і вже 16 коштовних прикрас. Минулого року у Галини Єфімової з'явилося 4 нові прикраси вартістю 1,6 мільйонів гривень. Сережки з діамантами Sasha Primak вартістю 340 тисяч гривень є "новорічним подарунком" – права власності на них з'явилися 31 грудня 2016 року.

Серед видатків депутатської родини слід відзначити купівлю родинної туристичної путівки вартістю 1,56 млн гривень. Нагадаємо, родина Єфімова має трьох дійте: Ізабеллу, Даниїла та Ніколь-Женеву. Двоє з них навчаються у Великобританії, на що родина у минулому році витратила півтора мільйона гривень. А молодша дитина відвідує дитячий дошкільний заклад, який у 2016 році коштував 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, що за підсумками 2015 року Максим Єфімов задекларував майже 18 мільйонів гривень.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас