На Донеччині заступники Куця пакують речі: В губернатора поки тримають паузу

В очільника Донецької обласної ВЦА Олександра Куця поки що не коментують можливу відставку, а от його заступники ще 21-го квітня неофіційно заявили, що "пакують речі"  

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на соцмережі.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз написав, що вже пакує речі для повернення до Києва.

"Поки що пакую речі. Але якщо знову стане зовсім погано, то ми повернемося. Звичайна зміна влади демократичним шляхом. Згідно Закону ми маємо написати заяву про звільнення", - йдеться у дописі.

Перший заступник голови ДонОДА Євген Вілінський написав про свою можливу відставку ще 20 квітня.

"Зрозуміло, що з невігласами і реваншистами мені не по дорозі. Тому з державною службою мабуть все (хоча я й зараз вже не держслужбовець). Відсиджуватись на лікарняних і робити флеш-моби з табличками "Мене звільнили за щось там" точно не буду, якось не навчився та й не збираюсь опановувати це бюрократичне мистецтво", — написав він.

Як повідомляють "Новости Донбасса" з посиланням на прес-секретаря Куця Тетяну Ігнатченко, наразі немає інформації про його можливу відставку. При цьому вона підтвердила, що очільник Дон ОВЦА, як і інші глави ОДА, повинен піти у відставку після виборів президента.

"Так і буде згідно з Конституцією. Нічого не можу сказати про можливу відставку, у мене немає ніякої інформації", - сказала Ігнатченко.

Нагадаємо, що про свою відставку вже оголосили голови Львівської, Закарпатської та Миколаївської ОДА.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас