На Донеччині найдешевші маршрутки виявилися в Дружківці

З квітня 2019 року в п’яти найбільших містах Донецької області провели аналіз тарифів на проїзд в громадському транспорті

Як передає Depo.Донбас, такий матеріал оприлюднило видання "Новости Донбасса".

Повідомляється, що спочатку планувалося провести дослідження в п’яти найбільших містах області – Маріуполь, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Покровск. Але від міських рад Маріуполя і Покровська не вдалося отримати інформації про розрахунки на тарифи в громадському транспорті.

"У Маріуполі придумали незаконне положення, згідно з яким тільки учасники конкурсу на визначення перевізника можуть ознайомитися з протоколами і документами. В Покровську відповіли, що розрахунків від перевізників, згідно з якими встановлюються тарифи на проїзд, у міськради просто немає", - йдеться у матеріалі.

Крім того, за час дослідження встигли вирости тарифи на проїзд в Бахмуті і в Краматорську. Однак в дослідженні фігурують цифри до підвищення тарифів.

Зрештою замінили Маріуполь і Покровськ містами Костянтинівка і Дружківка. 

Повідомляється, що маршрутки в Бахмуті коштують найбільше — 7.5 грн. Однак, це до підвищення цін. Станом на кінець вересня фактична вартість проїзду по місту становить 8 грн на маршрутці, і 4 грн на тролейбусі. 

У Слов’янську, Костянтинівці і Краматорську транспорт по місту коштує 6 грн. У Дружківці найдешевше - всього 4 грн. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook