На Донеччині Червоний Хрест пропонує гранти для місцевих підприємців

Міжнародний Комітет Червоного Хреста оголошує про початок програми грантової допомоги для підприємців з прифронтової зони Донецької області

Про це повідомляє прес-служба військово-цивільної адміністрації Торецькому, передає Depo.Донбас.

Повідомляється, що проект охоплює міста Торецьк і Залізне, а також селища Північне, Новгородське і реалізується за напрямками: торгівля, послуги, сільське господарство і ремесло.

"Умови для участі в грантовій програмі передбачають високий рівень мотивації, досвід і відповідні навички, економічну діяльність, яка постраждала в результаті конфлікту, і готовність зробити власний внесок у проект. Підприємці, які беруть участь в проекті, повинні проживати або вести бізнес в одному з перерахованих населених пунктів, а їх бізнес-ідея повинна бути актуальною і здійсненним", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що інформаційна зустріч з презентацією програми грантової допомоги відбудеться 4 вересня о 10:00 в Торецькому міському центрі зайнятості (вул. Володимирська, 28).

Більш детально про програму можна дізнатись у відділі розвитку малого бізнесу та підприємництва ВГА Торецького або в представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook