Мінсоцполітики придумало тимчасову заміну "бебі-боксам" на Донеччині

У Міністерстві соціальної політики знайшли тимчасове вирішення проблеми з "бебі-боксами" на Донеччині

Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Остров", про це повідомив заступник міністра соціальної політики України Олег Коваль під час робочої поїздки до Краматорська.

"Найближчим часом ми вводимо експеримент - для батьків регіону, в якості пілотного проекту, буде введена монетизація" пакета малюка ", - заявив він.

Заступник міністра зазначив, що таке рішення є тимчасовим, але воно має значно поліпшить ситуацію.

"За понад рік функціонування програми "бебі-боксів" для новонароджених, жодна породілля Донецької області так і не отримала пакет малюка. Це єдина область в Україні, де не видають бебі-бокси! Громадяни не повинні страждати через процедурні моменти і неузгодженості! Саме тому ми в стислі терміни знайшли оптимальне рішення", - підкреслив Коваль.

При цьому замміністра запевнив, що зараз команда Мінсоцполітики "детально вивчає процес формування і поширення "бебі-боксів" і найближчим часом запропонує вихід із ситуації".

Довідка: "Бебі-бокси" - набори  з речами для новонароджених видають з вересня минулого року. В  пологових будинках молоді батьки пишуть заяви на отримання, якщо ж їх не видають у лікарні, пакунок малюка можна пізніше забрати в органах соцзахисту. Вартість одного бебібоксу - до 5 тисяч гривень. 

По всій країні їх видали вже понад 200 тисяч, на Донеччині - жодного.

Читайте також: На Донеччині досі чекають на "бебі-бокси", які в Україні видають більше року

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook