UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Мер Краматорська прокоментував ситуацію з 9-поверховим будинком, який розривають тріщини

Мер Краматорська Андрій Панков прокоментував сируацію з дев'ятиповерховим будинком № 53 по вул. Двірцевій, який "тріщить по швах"

Мер Краматорська прокоментував ситуацію…

Він написав на своїй сторінці у соцмережі, що до Краматорської міської ради надійшло звернення від мешканців будинку, пов’язане з погіршенням технічного стану вставки між під’їздами, передає Depo.Донбас.

За словами Панкова, для прийняття рішення що до усунення існуючої проблеми, необхідно провести дослідження сертифікованими фахівцями, які нададуть рекомендації до проектування.

"Наразі також стоїть питання разом із мешканцями будинку прийняти усі необхідні заходи, аби убезпечити їхню безпеку. Через Керуючу компанію "Ладіс" після отримання висновків досліджень буде повідомлено кожну квартиру про подальші заходи. Слід відзначити, що вставка будинку, в якій з’явилися тріщини була зведена іншим способом, аніж уся будівля – будинок стоїть на палях, а вставка – на блочному фундаменті. Проблеми існують лише у частині вставки", = написав Панков.

Він зазначив, що аби виявити, які саме процеси вплинули на інтенсивність утворення тріщин, найближчим часом буде укладено договір з дослідниками, що проведуть геолого-розвідувальні роботи грунтів, в комплексі будуть встановлені причини для визначення технічних завдань для проектування та ліквідації наслідків руйнування.

"Міська рада звертається до мешканців з проханням бути уважними та обережними, а також сприяти проведенню необхідних робіт", - написав Панков.

Нагадаємо, у Краматорську 9-поверховий будинок на вулиці Двірцевій, 53 тріщить по швах, тріщини складають вже до 17 см

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook