Керівник Донецької ОВЦА представив свого першого заступника

Першим заступником голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації призначений Ігор Мороз

Про це сьогодні, 24 вересня, на засіданні колегії Донецької ОВЦА повідомив голова Павло Кириленко, передає Depo.Донбас з посиланням на "Донецкие новости".

Питання кадрових призначень він підняв першим, перед обговоренням запланованих тем. "Перед початком колегії хотів би повідомити про кадрове призначення", - сказав Кириленко.

Він повідомив, що 16 вересня підписав розпорядження, яким на посаду першого заступника голови Донецької облдержадміністрації було призначено Ігоря Мороза.

"Бажаємо успіху і розраховуємо на плідну співпрацю", - зазначив Кириленко, представляючи свого першого заступника.

На сайті ОВЦА зазначено, що Мороз народився 29 березня 1970 року в Краматорську.

У 1991 році закінчив навчання у Вольському вищому військовому ордену Червоної Зірки училищі тилу імені Ленінського комсомолу за спеціальністю "Командна тактична продовольчого забезпечення" та отримав кваліфікацію інженера-економіста.

Кар'єру розпочав з посади державного податкового інспектора відділу оподаткування кооперативних та громадських організацій.

З 2006 по 2015 рік обіймав наступні посади:

Заступник директора з питань державного нагляду ДП "Донецький регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації",

заступник генерального директора з питань державного нагляду,

заступник Головного державного інспектора Донецької області з державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил та державного метрологічного нагляду,

перший заступник генерального директора ДП "Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" (м. Донецьк)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook