ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Аброськін розповів, як донецькі міліціонери сплять на робочому місці

О 15.00 в будівлі райвідділу співробітники переведені в режим сну
Depo.Краматорськ
16 квітня 2015 18:01
ФОТО: depo.ua

Голова донецького обласного управління МВС В`ячеслав Аброськін після рейду відділами розповів, як працюють міліціонери на підконтрольній Україні території. 

Про це Аброськін написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він зазначив, що два останні дні прожив на півночі області і перевіряв організацію несення служби правоохоронців в Олександрівському районі, Червоному Лимані, Краматорську та Авдіївці.

"Олександрівський район - «тихе життя». Зайшов о15.00 в будівлю райвідділу, а там співробітники переведені в режим сну. Ініціював проведення службового розслідування за результатами роботи начальника райвідділу підполковника міліції Ігоря Чістолінова. До слова, не так давно відправляв у Авдіївку підполковника Чістолінова для заміни на час відпустки чинного начальника міськвідділу полковника міліції Олександра Косенка, розраховував, що зробить відповідні висновки про якість своєї роботи. Як кажуть, на чужих прикладах видніше. Змін не відбулося", - повідомив Аброськін.

Він зазначив, що за результатами перевірки буде прийнято рішення про відповідність Чістолінова займаній посаді та його подальшій роботі в системі внутрішніх справ.
"Червоний Лиман - трохи краще, ніж в Олександрівці. Але все одно є над чим працювати. Призначений мною два тижні тому тимчасово виконуючим обов'язки начальником міськвідділу, майор міліції Дмитро Дмитрієв старається, але поки немає видимий змін. Встановив випробувальний термін і подивимося на подальшу роботу. Про прийняте рішення проінформую", - написав Аброськін.

Стосовно Авдіївці він написав, що робота йде, але головна проблема - некомплект міськвідділу становить 50%.
"Запрошую всіх небайдужих патріотів прийти на службу в органи внутрішніх справ. Нам потрібні дільничні інспектори. З питань працевлаштування можна звертатися у відділ кадрів ГУМВС України в Донецькій області", - відзначив Аброськін.
Він підкреслив, що у Краматорську - кращий міськвідділ із згаданої четвірки підрозділів.

"Діалог з громадськістю налагоджується, профілактика злочинів здійснюється. Звичайно, є над чим працювати, але прогрес помітний. Планую об'їхати всі підрозділи з перевіркою роботи. Про свій приїзд начальників відділів заздалегідь не інформую", - написав Аброськін.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, раніше Аброскін розповідав, що у правоохоронних органах Донецької області є ще чимало зрадників і саботажників.