Зруйноване життя: як тепер виглядають околиці Донецька (ФОТО, ВІДЕО)

Піски, Водяне, Первомайське, Трудовське: зруйновані будівлі, жахливі дороги, обстріли та рештки відчайдушних місцевих жителів, що намагаються вижити

Про це повідомляє Радіо Свобода, передає Depo.Донбас.

За інформацією авторів матеріалу, ситуація у селищі Піски залишається складною. Потрапити туди можна тільки в супроводі військових. Проте проїзд може бути заборонений у разі обстрілу або поганої видимості, наприклад, у разі сильного снігопаду, бо такі умови сприяють діяльності диверсійних груп.

Натомість, дістатися до Водяного волонтерам значно легше. Великі труднощі в цю пору року для багатьох викликає дорога, на якій можна застрягти.

"Допомоги волонтерів потребують і жителі села Первомайське, хоча більша частина села і не зазнала значних руйнувань" - йдеться у повідомленні.

Зруйновані та покинуті будинки в селі Первомайське.

Влад Лемм, Радіо Свобода - фото 2

Вежа, яку відірвало від танку після вибуху боєкомплекту

Влад Лемм, Радіо Свобода - фото 3

Влад Лемм, Радіо Свобода - фото 4

Влад Лемм, Радіо Свобода - фото 5

Військова техніка їде в бік селища Піски.

Влад Лемм, Радіо Свобода - фото 6

Квіти на танку, підбитому у вересні 2014 року між селами Нетайлове та Первомайське.

Влад Лемм, Радіо Свобода - фото 7

Тетяна, член місії ООН, координує доставку вугілля місцевому населенню Пісків. За її словами населення селища складає 16 людей (7 сімей). Також місія ООН займається вивезенням людей до безпечніших місць та іншими гуманітарними проблемами

Влад Лемм, Радіо Свобода - фото 8

Влад Лемм, Радіо Свобода - фото 9

"Селище Трудовське у Петровському районі окупованого Донецька вже більше року залишається однією з найгарячіших точок у місті. Про це йдеться у відео Громадського ТБ Донбасу. Однойменна шахта "Трудовська" повністю зупинила видобуток вугілля після низки прямих влучень в підсобні будівлі і територію шахти.

Влад Лемм, Радіо Свобода - фото 10

Селище й до початку війни не розкошувало: відсутність асфальтованих доріг, центральної каналізації,  супермаркетів. 

Влад Лемм, Радіо Свобода - фото 11

Селище вже більше року перебуває в зоні обстрілу. Більше половини населення виїхало ще з початком бойових дій, але тим, кому їхати нікуди - залишилися.

Влад Лемм, Радіо Свобода - фото 12

Нагадаємо, що протягом минулих вихідних зафіксовано три спроби атаки позицій сил АТО з боку бойовиків.

Раніше повідомляось, що російські бойовики продовжують обстріли на маріупольському напрямку. Снаряди розриваються в околицях Гранітного, практично впритул до будинків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас