ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Донецьку мешканці нарешті зрозуміли, що "ДНР" - це фейк

В окупованому Донецьку люди пристосовуються до суворих реалій, шукаючи спосіб пережити скрутні часи, та відволікаються від думок про війну, займаючись мирними справами
Depo.Донецьк
4 червня 2015 15:22
ФОТО: depo.ua

Про це пише Костянтин Заперевальний в репортажі, опублікованому в "УП Життя", повідомляє Донбас.depo.ua.

За словами автора, місцеві мешканці, рівно як і бойовики, розуміють, що так звана "ДНР" - одноденний фейк, і ніхто не почувається впевненим у завтрашньому дні. Щоб не думати про війну, жителі окупованого міста як можуть, відволікаються на мирну соціальну діяльність.

"Місто живе своїм життям. Комунальники працюють як годинник. Може, народу стало менше або працюють більше, але місто виглядає чистіше звичайного. Працюють гуртки для дітей, проходять змагання, заняття з танців, першість для юнаків з футболу", - пише автор репортажу.

За його словами, через нестачу грошей та неможливість знайти нормальну роботу, багато мешканців міста нелегальними методами намагаються "мутити" собі або гроші, або продукти чи щось інше.

"У "ДНР" всі намагаються підзаробити якихось грошей, поторгувати гуманітарною допомогою, "сісти на вугілля" або попросити у ще живого бізнесу матеріальну допомогу "на потреби республіки". Рильце в пушку у всіх, і всі знають, що недоторканних тут немає", - йдеться в матеріалі.

Однак, за інформацією журналіста, увесь бізнес на окупованій території "дахується" бандформуваннями "Оплот" та "Восток".