ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жебрівський пообіцяв, що не кине своїх "куркулів" та опорні школи на Донеччині

Вже колишній очільник Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський, запевнив, що проекти, які він розпочав у регіоні, зокрема опорні школи та "куркулі", будуть продовжені і він пильнуватиме їхнє виконання

Depo.Донецьк
14 червня 2018 12:49
ФОТО: depo.ua

Про це Жебрівський розповів під час брифінгу у Краматорську, передає Depo.Донбас.

"А нас "розкуркулювати" нє? Ніхто не буде. Сьогодні проект "куркулів" захищений фінансуванням, так само, як і опорні школи. Зараз 12 закінчено, 18 в роботі", - сказав Жебрівський.

Він завпевнив, що наразі вже повністю профінансована реконструкція всіх шкіл, "так само як і інші напрямки".

"Це не просто проекти, які сьогодні підтверджені фінансовим ресурсом. Відкликати гроші за цими проектами вже неможливо, тому що вони майже завершені. Наприклад, по маріупольській школі вони завершені на 92%", - повідомив екс-очільник.

Він додав, що дуже сподівається, що його наступник розширить ті напрямки, які були впроваджені.

"Я буду спостерігати за тим, що відбувається. Якщо хтось когось надумає переслідувати, принижувати, не залишу цього так. Я людина з характером", - пригрозив Жебрівський.

Нагадаємо, що ремонт у маріупольській школі №66, яка має стати опорною, розпочався в листопаді 2016 року і триває досі. На цей ремонт з обласного бюджету виділили більше 40 млн гривень. Ще понад 600 тис. гривень пішло на оформлення документації. Потім вартість ремонту зросла до 60 млн. гривень.

15 серпня 2017 року голова Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський заявляв, що "реальний строк відкриття школи - листопад 2017 року".

Бойченко називав нові строки. "Ми планували, що відкриємо опорну школу у травні 2017 року. Але, дай Боже, щоб відкрили у травні 2018-го".

Читайте також: Маріупольський довгобуд: Чому опорну школу ремонтують з 2016 року і досі (ФОТО)

Читайте також: За що Жебрівського зняли з посади

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook