ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Збройні сили Росії продовжують перекидати на Донбас: перелік підрозділів

За оперативними даними групи «Інформаційне Опір», підрозділи збройних сил РФ продовжують передислокацію в прикордонних районах поблизу держкордону з Україною, а також перекидання на територію Донбасу
Depo.Донецьк
10 квітня 2015 12:58
ФОТО: depo.ua
Збройні сили Росії продовжують перекидати на Донбас: перелік підрозділів
Збройні сили Росії продовжують перекидати на Донбас: перелік підрозділів

 

Про це повідомляється на сайті групи.

За даними ІС, у базовому таборі Долотінка (Міллеровський р-н, Ростовська область, РФ) ідентифіковані підрозділи 28-ї зенітно-ракетної бригади (постійне місце дислокації - Чебаркуль, Челябінська обл., РФ).
В районі полігону Кузьмінський (Ростовська обл., РФ) ідентифіковані підрозділи 35-ї окремої мотострілкової бригади (Алейск). За даними групи ІС, перекидання в Україну заплановано на 20-е числа квітня.

Також у прикордонних районах у Ростовській обл. (РФ) ідентифіковані підрозділи:
- 16-ї окремої бригади спеціального призначення ГРУ ГШ ЗС РФ - в районі табору Долотінка;
- 74-го окремого радіотехнічного полку особливого призначення (Владикавказ). Охорону здійснюють підрозділи 100-ї окремої розвідувальної бригади (Моздок);
- Також підрозділи 100-ї окремої разведбрігади ідентифіковані в Тарасівському районі Ростовської області;
- 200-ї окремої мотострілкової бригади (Печенга) - в районі н.п.Міллерово (за даними групи ІС, найближчим часом планується ротація підрозділів).
- 79-й реактивної артилерійської бригади (Тверь).
Основна концентрація російських військ у Ростовській обл. спостерігається в районі н.п. Міллерово, де функціонують кілька польових таборів і дислокуються батальйонні тактичні групи зі складу військових частин Західного і Центрального військових округів РФ, а також «сухопутні» підрозділи зі складу Північного і Балтійського флотів. Батальйонні тактичні групи зі складу в \ ч Південного військового округу в основному базуються в районі полігону Кадамовскій (Ростовська область), також тут дислокуються підрозділи спецназу ГРУ і ВВ МВС.

З частин ВДВ зафіксована посилена БТГ 247-го полку ВДВ, перекинута до кордону з Україною.
За даними групи ІС, до кінця квітня в Ростовську область планується відправка додаткових підрозділів 56-ї окремої десантно-штурмової бригади (Камишин, в даний час частина підрозділів бригади діють в Донецькій обл., Україна), а також 200-ї артилерійської бригади (Гірський ).
Також в районі полігону Кузьмінський (Ростовська обл.) ідентифіковані підрозділи 6-ї окремої танкової бригади (частина підрозділів - на території Донецької обл., Україна). Крім того, у Ростовській обл. ідентифіковані підрозділи 138-ї окремої мотострілкової бригади (Кам'янка, частина підрозділів - у Донецькій області, Україна).
Підрозділи 74-ї окремої мотострілкової бригади (Юрга) - в районі Старобешеве (Україна). Підрозділи 8-ї окремої мотострілкової бригади (Борзой, Чечня) - у Макіївці (Україна). Окремі підрозділи 8-й омсбр знаходяться на полігоні Серноводськ (Ставропіллі) на навчаннях, після чого будуть перекинуті в Ростовську область.

Також ідентифіковано:
- Перекидання в Куйбишевський район (Ростовська обл., РФ) батальйонної тактичної групи 19-ї мотострілецької бригади (в / ч 20634, 58-а армія, Владикавказ, Північна Осетія). Раніше дана БТГ перебувала в районі полігону Кадамовскій, де базуються ще кілька БТГ зі складу військових частин Південного військового округу РФ.
- Передислокація в район н.п.Ростов-на-Дону підрозділів 23-й окремої мотострілкової бригади (Самара), які раніше були зафіксовані в Білгородській обл. (РФ) на Харківському напрямку. (За попередніми даними, одна БТГ зі складу 23-й омсбр залишилася на Харківському напрямку).
- Перекидання до самої межі на Новоазовському направленні підрозділів артилерійської розвідки 7-ї військової бази (Гудаута, Абхазія).