Захарченко розповів, як його "колега" з Південної Осетії приїздив до "ДНР"

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко не поїхав на представлення нового "глави" Південної Осетії Анатолія Бібілова натомість розповів, як той приїздив до "ДНР"

Depo.Донецьк
21 квітня 2017 18:06
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це Захарченко розповів однову зі ЗМІ підконтрольних бойовикам.

"Він неодноразово бував у нас в найгарячіші моменти, і знайомий не тільки з економікою і культурою. Ми і на лінію фронту виїжджали з ним не раз. Так що обраний президент Республіки Аланія знає про нашу війні не зі стрічок інформаційних агентств, а безпосередньо, як очевидець", - сказав бойовик.

Зазначимо, що у вересні 2015 року через співпраці з "Л-ДНР", Бібілов був включений України до списку санкцій.

Нагадаємо, що ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький поїхав на церемонію інавгурації "глави" Південної Осетії Анатолія Бібілова.

Як раніше повідомлялося, 9 квітня у невизнаній Південній Осетії відбулося голосування на так званих "виборах президента" і "референдум про повернення республіці історичної назви". Повідомлялося, що за результатами "референдуму" Південна Осетія має змінити назву на "Держава Аланія".

Також повідомлялося, що МЗС Грузії засуджує так звані "вибори і референдум" у Південній Осетії, називаючи їх провокацією.

В МЗС України також засудили проведення російським окупаційним режимом так званих "виборів президента" і "референдуму щодо перейменування цього регіону Грузії на "республіку Південна Осетія – держава Аланія".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас