Захарченко призначив дату місцевих виборів на окупованій Донеччині

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко офіційно оголосив про дату проведення місцевих виборів на окупованій терористами території Донеччини
Depo.Донецьк
2 липня 2015 08:45
ФОТО: depo.ua
Захарченко призначив дату місцевих виборів на окупованій Донеччині
Захарченко призначив дату місцевих виборів на окупованій Донеччині

Вони відбудуться 18 жовтня, передає depo.ua з посиланням на офіційний сайт "ДНР".

"На виконання пп. 4 і 12 Мінського Комплексу заходів призначаю на 18 жовтня цього року проведення місцевих виборів на всій території "ДНР", - заявив Захарченко.

За його словами, вибори, пройдуть "на підставі Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" в частині, що не суперечить Конституції і законам "ДНР"".

"18 жовтня обиратимуться глави міст і районів", - підкреслив Захарченко.

"При цьому доцільність обрання в цей же день депутатів районних, міських, селищних та сільських рад буде визначена з урахуванням особливостей нормативної бази "республіки", фінансових можливостей і побажань громадян", - відзначається у повідомленні. 

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 30 червня Президент України Петро Порошенко повідомив, що зараз у Верховній Раді обговорюється порядок проведення виборів на територіях, окупованих бойовиками. Цей порядок буде прописаний у спеціальному законі, який ще не затверджений. Він наголосив, що вибори відбудуться, коли з Донбасу підуть окупанти і "бандити з калашами".