ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захарченко призначив дату місцевих виборів на окупованій Донеччині

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко офіційно оголосив про дату проведення місцевих виборів на окупованій терористами території Донеччини
Depo.Донецьк
2 липня 2015 08:45
ФОТО: depo.ua
Захарченко призначив дату місцевих виборів на окупованій Донеччині
Захарченко призначив дату місцевих виборів на окупованій Донеччині

Вони відбудуться 18 жовтня, передає depo.ua з посиланням на офіційний сайт "ДНР".

"На виконання пп. 4 і 12 Мінського Комплексу заходів призначаю на 18 жовтня цього року проведення місцевих виборів на всій території "ДНР", - заявив Захарченко.

За його словами, вибори, пройдуть "на підставі Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" в частині, що не суперечить Конституції і законам "ДНР"".

"18 жовтня обиратимуться глави міст і районів", - підкреслив Захарченко.

"При цьому доцільність обрання в цей же день депутатів районних, міських, селищних та сільських рад буде визначена з урахуванням особливостей нормативної бази "республіки", фінансових можливостей і побажань громадян", - відзначається у повідомленні. 

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 30 червня Президент України Петро Порошенко повідомив, що зараз у Верховній Раді обговорюється порядок проведення виборів на територіях, окупованих бойовиками. Цей порядок буде прописаний у спеціальному законі, який ще не затверджений. Він наголосив, що вибори відбудуться, коли з Донбасу підуть окупанти і "бандити з калашами".