ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захаченко назвав "молодцями" пенсионерів, що їздять за грошима до вільної України (ВІДЕО)

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко вважає "молодцями" пенсіонерів, які отримують одночасно українську пенсію і пенсію від окупантів, а його приспішники на всі лади виправдовуються
Depo.Донецьк
15 травня 2015 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це бойовик заявив, відповідаючи на питання під час так званої прямої лінії з жителями Донбасу, повідомляє Донбас.depo.ua.

За словами окупанта, якщо Україна не визнає "незалежність ДНР" та "вважає цю територію частиною України, вона зобов'язана виплачувати пенсії жителям своєї країни". Терорист порекомендував "дорогим землякам" "забирати гроші від України", щоб швидше "прийшов кінець війні" і назвав людей, що отримують по дві пенсії, "молодцями".

Бойовики "ДНР" у виправдання за перл свого некрасномоного ватажка присвятили цілий сюжет так званого випуску новин роз'ясненню ситуації з пенсіями.

Так звана "начальник пенсійного фонду"  окупованої Горлівки Галина Краснолуцька заявила, що слова Захарченка "невірно зрозуміли 95 відсотків глядачів", і додала, що бойовики нібито "інформують пенсійні фонди України про тих пенсіонерів, які отримують допомогу і від України, і від "ДНР". Зі слів посібниці бойовиків, не усі відділення пенсійного фонду України "приймають повідомлення від "ДНР", і саме тому трапляються випадки, коли люди отримують по дві пенсії.

Для картинки окупанти "запитали" пенсионерів окупованої Горлівки, більшість з яких на камеру переконували, що не вважають правильним отримувати по дві пенсії.