Загадковий "прем'єр ДНР" з Росії нарешті потрапив на фото

Під час форуму в окупованому Криму в об'єктиви потрапив "прем'єр-міністр "ДНР" Олександр Ананченко, якого було призначено ще у жовтні 2018 року, однак знайти його фото у вільному доступі було майже неможливо

Як повідомляє Depo.Донбас, фото "прем'єра", вочевидь з недбалості, були оприлюднені на сайтах бойовиків.

На фото крім Ананченка, "глава Криму" Сергій Аксьонов і ватажок "ДНР" Денис Пушилін.

Також на російських сайтах є фото, де Ананченко ручкається з директором компанії "Внешторгсервіс", росіянином, "віце-прем’єром "ДНР" Володимиром Пашковим.

Довідка: Ананченко був радником глави "Внешторгсервіс", компанії, що має реєстрацію в Південній Осетії. За інформацією ЗМІ, вона контролює всі найбільші промислові підприємства на окупованій території Донбасу і її пов’язують з українським олігархом Сергієм Курченком.

Уродженець Донецької області Ананченко в 90-х роках жив у Москві, де працював з російським бізнесменом Михайлом Живило (металургійний бізнес). Пізніше працював з Едуардом Прутніком, який розпочав свою діяльність з посади радника Віктора Януковича - був заступником голови Донецької ОДА.

Нагадаємо, що днями ватажок "ДНР" Денис Пушилін призначив "віце-прем'єром республіки" Володимира Пашкова - екс-заступника губернатора Іркутської області, ставленика ФСБ, генерального директора "Внешторгсервіса", компанії, яка окупаційні контролює українські підприємствами в ОРДЛО.

Читайте також: Підсумки тижня в "ДНР": Пофігізм Путіна та таємничий Ананченко в кріслі "голови уряду"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас