Європейські дипломати відвідали прифронтовий Донбас (ФОТО)

Делегація дипломатів країн Бенілюксу відвідала район проведення операції об'єднаних сил

Про це повідомляє з посиланням на прес-центр штабу ООС.

"В районі проведення операції Об'єднаних сил з робочим візитом побувала делегація Політичних директорів Міністерств закордонних справ країн об'єднання Бенілюкс", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що європейські дипломати приїхали для узагальнення інформації про ситуацію в районі проведення операції Об'єднаних сил та збройну агресію Росії проти України.

Під час візиту представники Бельгії, Нідерландів та Люксембургу відвідали контрольний пункт в'їзду-виїзду "Мар'їнка".

"Дипломати ознайомились із особливостями пропуску цивільного населення через лінію розмежування, а також обговорили з головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександром Куцем особливості функціонування регіону, частина якого окупована Російською Федерацією, та реалізацію інфраструктурних проектів на Донеччині", - йдеться у повідомленні.

Згодом делегація Політичних директорів Міністерств закордонних справ країн об'єднання Бенілюкс провела зустріч із заступником Командувача об'єднаних сил з морально-психологічного забезпечення та гуманітарних питань генерал-майором Олександром Голоднюком.

Зазначається, що під час зустрічі європейським дипломатам було наведено численні приклади збройної агресії Росії проти України, порушень окупаційними військами Мінських домовленостей, факти застосування ними зброї проти мирного населення.

Також сторони обговорили широке коло питань щодо ситуації та можливої взаємодії у гуманітарній та соціальній сферах Донбасу й відновлення зруйнованої інфраструктури.

"Результати роботи делегації будуть враховані при опрацюванні позиції щодо подальшої підтримки країнами Бенілюксу пролонгації режиму санкцій Європейського союзу проти Російської Федерації", - наголошують у штабу ООС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ООС