UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як виглядає анкета перепису населення в "ДНР": Народжували, чи вмієте читати, джерело доходів

Бланки не мають засобів захисту і не пронумеровані. Переписний лист містить 13 блоків питань: ПІБ опитуваного в анкету записують

Як виглядає анкета перепису населення в…

Про це свідчить зразок анкети, передає Depo.Донбас з посиланням на "Донецькі новини".

Анкета - двостороння, форматом А4. Ніяких даних про тираж, друкарню немає, особливих захисних знаків не містить. "Наштампувати" її на ксероксі може будь-хто.

Насамперед цікавляться у мешканців хто ким кому доводиться в одній оселі - (син, дочка, дружина, чоловік, мати, батько). Далі йдуть стандартні - стать, дата і місце народження. Детально дізнаються про сімейний стан (офіційний або громадянський шлюб).

У розділі "Громадянство" на перше місце винесено "громадянство ДНР", потім йдуть іноземні держави, а в кінці - Україна. Цей пункт обов'язковий. А ось щодо національності є варіант "Відмова від відповіді".

Блок "Освіта" має 4 підпункту. Є питання - "Чи вмієте ви читати і писати?".

У людей у ​​віці від 15 до 72 років цікавляться джерелами доходів для існування. Для тих, хто не має доходів, є пункт "утримання, допомога інших осіб". Великий розділ - "Зайнятість і безробіття", тут все залежить від того - чи працював респондент в період з 24 по 30 вересня 2019 роки (напередодні перепису). Міграція населення переписувачів особливо цікавить - переїжджав респондент протягом останнього року.

Останній 13-й розділ стосується тільки жінок - скільки дітей народили і потрібно вказати дату народження чомусь тільки першої дитини. Цей розділ стосується респонденток віком старше 15 років.

Нагадаємо, з 1 по 14 жовтня в "Л-ДНР" розпочівся сінхронний перепис населення.

У мережі оприлюднили бланк анкети переписі населення в "ЛНР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook