Як у "ДНР" люди працюють за два буханця хліба (ФОТО)

У "ДНР" заробітну плату виплачують сухпайками, а з роботи - тільки тимчасові вакансії з благуострою території

Про це пише Depo.Донбас, з посиланням на Сегодня.

Згідно даних, так званої "служби зайнятості "ДНР", у "республіці" близько 50 тисяч безробітних. З них половина - молодь до 35 років. Більш того, очікується, що наступного року кількість шукачів роботи збільшиться до 60 тисяч.

Пропоновані вакансії теж не вражають розмаїттям, адже, влаштуватись реально лише на тимчасову роботу. За даними все того ж "центру зайнятості "ДНР", постійних вакансій меньше 30 відсотків. Решта - тимчасовий заробіток. Частіше за все, це роботи з благоустрою території: прибираття, ремонт вуличного обладнання.

Але й тут платят не грошима, а їжею з гуманітарної допомоги Росії.

"Сусід влаштувався на такі роботи - ліхтарі міські лагодити. Потім дізнався, що за 10 годин роботи оплата - армійський пайок. Плюнув на цю справу і поїхав. - цитують у матеріалі жителя донецька. - "А ще мені розповідали, що на одному підприємстві зарплату працівникам видали ... банками сметани. Причому не місцевого виробництва, а російського".

Як у  "ДНР" люди працюють за їжу (ФОТО) - фото 1

Як пишуть у "Сегодня", навесні цього року у Донецьку не бачили зарплат кілька місяців. Вчителі та медпрацівники були близькі до голодної непритомності, "голова ДНР" Олександр Захарченко розпорядився організувати їм безкоштовне харчування.

Як у  "ДНР" люди працюють за їжу (ФОТО) - фото 2

 Але скористатись таким "благом" довелось не багатьом.

"Можливо, десь воно і було організовано, але ми тільки чули про це, але не брали участь. Чекали, посміювалися, мовляв, дожили - працюємо за миску супу. Але у нас такого не було, хоча колеги говорили, що їх годують" - розповіла медпрацівник з Донецька.

Нагадаємо, що ватажок "ДНР" Олександр Захарченко покарав директора одного з донецьких ринків за те, що не знизив ціни за його вказівкою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР