ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як солдати Суркова перетворюються на донецьких "ополченців" (ФОТО)

Донецький корпус російської армії
Depo.Донецьк
24 червня 2015 15:39
ФОТО: depo.ua

Команда InformNapalm.org у ході тривалого OSINT-розслідування виявила, проведеного  точне розташування спільного табору російських солдатів з 138-ї омсбр (в / ч 02511, Кам'янка, Ленінградська обл.) Західного військового округу (ЗВО) і солдат із зенітно-ракетного підрозділу зі складу 20-ї омсбр (в / ч 22220, Волгоград) Південного військового округу (ЮВО).

Проаналізувавши декілька сотень профілів російських солдатів, стало зрозуміло, що дані підрозділи, як мінімум, з літа 2014 року постійно знаходяться біля кордону з Україною, а також виконують бойові завдання на території окупованого Донбасу, йдеться на сайті "Інформнапалму".

Виконання бойових завдань відбувається у формі так званого "ополчення" з шевронами підрозділів "ДНР / ЛНР" або "Новоросії".

Розташування табору.
До середини серпня 2014 крупний табір знаходився в районі н.п. Куйбишеве (Ростовської області, РФ) з різною технікою, озброєнням, боєприпасами і навіть з добре облаштованій вертолітним майданчиком. Все це можна спостерігати на Google.Картах від 15.08.2014.

І ось на Google.Картах від 14.09.2014 стає помітно, що великий табір практично повністю спорожнів.

Проаналізувавши карти навколо села Куйбишеве і порівнявши з даними з профілів російських солдатів стало зрозуміло, що великий табір був розділений на кілька дрібніших. Зв'язківці і ППО були розміщені на висоті, це якраз солдати з 138-ї ОМСБр і 20-й ОМСБр, про що свідчать фотографії наведені нижче в статті. А ось табір з боєприпасами, про який повідомлялося раніше, трохи нижче в пересіченій місцевості в яру і т.д. Це не всі табори в цьому районі, але ці одні з основних біля села Куйбишеве.

Зв'язок і приналежність до даного табору всіх побачених далі російських солдатів в статті легко можна простежити по фотографіях (для цього ключові персони підписані), де солдати позують разом або в різних місцях табори: біля водойми, що знаходиться поруч з табором, в селі Куйбишеве, а деякі з представлених російських солдатів навіть відзначилися на території України на окупованому Донбасі.

Тепер по порядку представимо основні докази.

У зв'язківця Ваньки Подорожнього з 138-й омсбр на зимових фото ми спостерігаємо цікаву військову техніку: радіолокаційна станція "Каста" і на задньому плані ще 3 од. ЗРК "Тор".

Нагадаємо, що в січні 2015 в Шахтарську (Україна) був помічений ЗРК "Тор", а це якраз знаходиться з боку н.п.Куйбишево.

Весняне фото з ЗРК "Тор" в Олександра Окованцева з даного табору.

Також Руслан Избаев позує на тлі ЗРК "Тор". Російський солдат уже з шевронами "ДНР" та "Новоросії". Швидше за все місце зйомки солдата ще в таборі біля села Куйбишеве перед черговою бойовий "відрядженням" на український Донбас. Відзначимо, що російський солдат - Руслан хата ще не раз засвітиться з такими шевронами.

 

Завдяки іншому російському військовому Олександру Кокшіну ми бачимо, що з однієї частини табору видніється водойма, який розташований неподалік, місце на карті. Там відзначаться багато інших російські військовослужбовці, але нам цікавий Руслан Хата і Влад Садовничий.

Багато російських солдати з цього табору фотографувалися біля пам'ятника в селі Куйбишеве (фото на Рanoramio), ось деякі з них:

* Олексій Артюшин, який у березні цього року вже був помічений нами і висвітлений у статті. Зверніть увагу, що в тій статті Артюшин на першому фото в формі "гірка" (прийнято вважати, що це форма "ополченців ДНР") і поряд з ним ще один російський солдат у цій же формі і з шевроном "Новоросія".

* Влад Садовничий - російський солдат, помічений у формі "ополченців ДНР" і шевронами "ДНР", "Новоросія", фото нижче.

Виявляється біля цього табору є невелика вертолітний майданчик, правда вона не так добре облаштована як майданчик про яку йшлося на початку статті. Ось вона.

Ванёк Подорожний - зірка статті, російський солдат з 138-ї омсбр, який надав нам цікаві фотографії.

Фото на тлі військового Камаза з номерами "ДК 3106", що говорить про його приналежність до "Донецькому корпусу", тобто "ДНР" та з шевронами "ДНР".

Відзначимо приналежність Камаза з номерами ДК 3106 до підрозділу ППО "ДНР". Про це говорить фото техніки у дворі СТО КомАвто за адресою Донецьк, Сеченова, 7: автомобілі з номерами "ДК 3111", "ДК 3109" з нанесеними тактичними знаками на двері - квадрат зі стрілкою в середині.

Перед нами факт того як легко російський солдат перетворюється на "ополченця", як російські солдати легко переміщуються по території РФ з шевронами так званого "ополчення Новоросії" ("ЛНР", "ДНР"), як російська військова техніка з номерами "ДК" вільно без супроводу, роз'їжджає в РФ і при цьому цю техніку ніхто з органів правопорядку не зупиняє і навіть не виникає жодних питань до цих солдатам від влади Росії і їх не затримують органи правопорядку. Чому?

Та тому, що "ДК" - це Донецький корпус російської армії і, відповідно, "ЛК" - це Луганський корпус російської армії, все крапка, і вся риторика про "ополчення" під різними назвами "ДНР", "ЛНР" і т. д, просто фікція, розрахована на "не говоритиму в слух" і на нескінченне вираз стурбованості ...