ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як різняться ціни на продукти в Донецьку, Криму і Києві (ІНФОГРАФІКА)

Окупаційна влада Криму годувала жителів півострова обіцянками низьких цін та гідного рівня життя
Depo.Донецьк
9 квітня 2015 16:20
ФОТО: depo.ua

Те ж саме казали терористи "ДНР" під час окупації Донецької області. Минув тільки рік, а мешканці окупованих територій вже вимушені затягувати паски - жити стало набагато дорожче. І у Криму, і у Донецьку найнеобхідніші продукти та медикаменти подорожчали у декілька разів.

Видання “Заноза” опубліковало інфографіку, на підставі дослідженні донецького сайту “Остров”, повідомляє Донбас.depo.ua.

Наочне порівняння цін у Криму, Донецьку та українському Києві показує, наскільки важче стало жити на окупованих територіях.

Так, ціни на курятину майже однакові в окупованих Криму та Донецьку, і вони вищі, ніж у Києві.

Джерело вітамінів - овочі та фрукти, на окупованих територіях дорожчі, ніж у Києві, а улюблені ласощі дітей та дорослих - банани, у окупантів майже на вагу золота.

Любителям сиру та твердго сиру найгірше доводиться у Криму - тут ці продукти коштують навіть більше, ніж в окупованому Донецьку.

Тим часом Донецьк виявився лідером з цін на крупи та бакалею - з терористами "ДНР" "каші не звариш".

Провести медовий місяць у Криму тепер коштує набагато дорожче - ціни на улюблений напій закоханих - шампанське на півострові дуже високі.

А ось кому треба побажати міцного здоров'я, так це жителям Донецька - найнеобхідніші ліки у окупованому місті дуже дорогі, не кажучи вже про спеціалізовані препарати, які наврят чи можна дістати.

Проїзд у міському транспорті у Донецьку теж найдорожчий з усіх.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, в окупованому Луганську почали продавати паски до свята Великодня. Ціну на традиційні весняні ласощі терористи "ЛНР" встановили не нижчу, ніж на неокупованій території Луганської області.