ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як народний артист України танцював під дудку Захарченка (ФОТО)

У так званому фестивалі "Зірки світового балету", організованому окупаційною владою Донецька, не прийняли участь дійсно знамениті танцюристи
Depo.Донецьк
23 листопада 2015 10:57
ФОТО: depo.ua

Народний артист України, художній керівник "Донбас Опери", засновник фестивалю "Зірки світового балету" Вадим Писарєв значиться у програмі заходу, проведеного бойовиками в підконтрольному їм Донецьку, як один з членів постановочної групи.

Його титрували як "народного артиста", упустивши, що Вадим Писарєв є народним артистом України, пише "Остров".

За словами очевидців, в суботу, на першому гала-концерті Писарєв деякий час перебував у залі, але на сцену не виходив. У другий день він все ж полнял на сцену "Донбас Опери" після виконання українського танцю учнями його хореографічної школи.

Як народний артист України танцював під дудку Захарченка (ФОТО) - фото 1

У так званому фестивалі "Зірки світового балету", організованому окупаційною владою Донецька, не прийняли участь дійсно знамениті танцюристи, як це передбачається оригінальною концепцією. Про це свідчить аналіз програми двох гала-концертів та відгуки про "фестивалі" в сепаратистських ЗМІ.

Так, анонсуючи захід, організатори пафосно повідомляли про те, що в "зірках" візьмуть участь "кращі артисти з Росії, Білорусії, України, Болгарії, Німеччини, Казахстану, Чехії, Японії та Донецької Народної Республіки". Жодного імені при цьому не називалося.

На першому гала-концерті з'ясувалося, що заявлений для участі в "фестивалі" японський танцюрист і хореограф - це російський танцюрист Моріхіро Івата, який з 1990 року живе і працює в РФ і в даний час є художнім керівником балетної трупи Бурятського театру опери та балету.

З зіркових імен можна назвати тільки Писарєва, але не Вадима, а його сина Андрія, який представляє нині школу московського балету.

Про пропагандистському характері так званого фестивалю може свідчити і той факт, що в сепаратистських ЗМІ не називаються імена виконавців, зате докладно розповідається про те, що в залі були присутні лідери бойовиків Олександр Захарченко та Денис Пушилін.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас