ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Губарєв болісно заздрить Ляшку

Головний "Дід Мороз Новоросії" Павло Губарєв порадував прихильників новими надзвичайними пригодами
Depo.Донецьк
9 червня 2015 12:45
ФОТО: depo.ua
Як Губарєв болісно заздрить Ляшку
Як Губарєв болісно заздрить Ляшку

Вчора ввечері "народний губернатор" був затриманий своїми ж братами-терористами за стрілянину у п'яному вигляді в центрі Донецька.

Правда того ж вечора Губарєва відправили додому відсипатися. Мабуть версія, що "Дід Мороз" примкнув до диверсантів кривавої хунти не підтвердилася, а сама по собі стрілянина у п'яному вигляді не є для "молодої республіки" чимось незвичним чи кримінальним. Звісно, не будь Губарєв сепаратиською суперстар, його доля могла скластися дещо трагічніше (або одразу розстріляли, або запроторили "на підвал"), але шлейф "героїчної слави", що тягнеться за "губернатором", забезпечив йому недоторканність.

Вся ця трагікомічна історія змусила ще раз замислитися над долею ексцентричного сепаратиста, який давно уже за великим рахунком не при справах в фейковій "ДНР", на вівтар якої покладено стільки губарєвських сил і здоров'я. Очевидно, що буйній натурі Павла затісно в межах окупованих регіонів - нема до чого дурь богатирську прикласти. Адже Павло Губарєв - це той же самий Олег Ляшко, тільки з вати. Він такий же політичний фрік, що потребує людської уваги, як вампір свіжої крові. Психіатри називають це демонстративною акцентуацією. І дідморозівське минуле, і "народне губернаторство" на проросійських мітингах, і підробітка манекеном в кухонних ватних кліпах Віки Циганової, і численні відеозвернення з ідеологічними викладками тадекламуванням віршів, все це свідчить про непереборне бажання бути в центрі уваги.

І не біда, що Губарєв ніякий оратор з загальмованим мисленням і дикцією, якому досить складно зв'язати до купи пару слів. Його ватна публіка не надто вимоглива, а заради того, аби побути в центрі уваги, люди з подібною девіацією здатні вдаватися до будь-яких дій, в тому числі і саморуйнівних.

От і болісно заздрить "дід Мороз" Олегу Валерійовичу (звісно, підсвідомо) адже останній має значно більше можливостей аби продемонструвати всьому світу своє неабияке "Я". Губарєв теж волів би водити до парламенту корів, їсти на трибуні землю, ув'язуватися в бійки з іншими парламентарями без ризику бути пристреленим на місці, перепливати Дніпро під телекамерами та робити багато інших не менш ідіотських та не менш яскравих речей. Але в "щасливій Новоросії", а особливо в її "парламенті", що складається з мало не з самого лише Губарєва та його брата по розумую Олега Царьова, умов для політичних феєрій значно менше. От і виливається невдоволеність Губарєва життям у п'яні стрілянини та розбірки з чеченцями.

В той же час Губарєв мріє, що таки путінський план запрацює і він зможе скласти конкуренцію ненависному Олегу Валерійовичу в якості українського народного депутата. І не важливо, що раніше Губарєв любив розповідати про Україну, якої більше нема і "доля якої була короткою і безславною", заради можливості самореалізуватися, можна і поступитися принципами та погодитися і на Україну, і на український Донецьк, аби тільки там було місце для "яскравого і неперевершеного фріка Губарєва".